Zayıf notlar sorun yaratır mı?

kuanbey

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba hepinize, ben bu sene 9. sınıfa gidiyorum, iyi bir meslek lisesine. Sınavlar başladı ve durumlar hiç iç açıcı değil. Ortaokul gibi değilmiş buralar.

Edebiyattan 64.
Coğrafyadan 37.
İngilizcem 93.

Şimdi ne yapacağım bilmiyorum. Tavsiye var mı? Bir de meslek lisesi olduğum için gövde motor veya uçak elektroniği dal seçimleri var sene sonu. 60 kişiden ilk 40 kişi istediği dalı seçecek 20 kişi boşta neresi varsa onun içinde iyi notlara ihtiyacım var anlayacağınız. İyi akşamlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hepinize, ben bu sene 9. sınıfa gidiyorum, iyi bir meslek lisesine. Sınavlar başladı ve durumlar hiç iç açıcı değil. Ortaokul gibi değilmiş buralar.

Edebiyattan 64.
Coğrafyadan 37.
İngilizcem 93.

Şimdi ne yapacağım bilmiyorum. Tavsiye var mı? Bir de meslek lisesi olduğum için gövde motor veya uçak elektroniği dal seçimleri var sene sonu. 60 kişiden ilk 40 kişi istediği dalı seçecek 20 kişi boşta neresi varsa onun içinde iyi notlara ihtiyacım var anlayacağınız. İyi akşamlar dilerim.
Kardeşim bazıları iyi başlar iyi bitirir. Bazıları iyi başlar kötü bitirir. Bazıları kötü başlar kötü bitirir. Bazıları kötü başlar iyi bitirir.

Hocam ilk sınavlar ilk heyecan kazık sorular başladı alışırsınız zamanla 2. sınavlar çoğunlukla test oluyor 1 hafta önceden çalışmaya başlarsanız test sınavlarını çok rahat bir şekilde 90-95 üstü alırsınız klasiklerde hocalarımızın keyfi yeterse puan verdiği için 75 üstü almanız iyi 85 üstü almanız harika olacaktır canınızı pek sıkmayın 9-10'da bilgi öğrenmeye bakın onun dışı hayatınızı yaşayın ama 11-12'de sınav notları değil öğrendiğiniz bilgiler işe yarayacak çünkü ama hayatınızı yaşayın derkende dersleri salmayın yani.

Geri
Yukarı