Zayıf olmak mı obez olmak mı?

174 boyundayım 135 kiloyum. Karar veremedim 100 bile bana az gibi geliyor 😅

Harbi 135 kilo musunuz hocam?
Maalesef. Zayıflamayı deniyorum her hafta ama en fazla yarım gün gidiyor. İradem yok. Hem apartta kalıyorum sabah ve akşam apartta çıkan yemeklerden yiyorum. Öğlen de okulun yemekhanesinden çıkan yemekten yiyorum. Yani seçme şansım yok o yüzden planlamam ve sürdürmem zorlaşıyor benim için.

Maalesef. Zayıflamayı deniyorum her hafta ama en fazla yarım gün gidiyor. İradem yok. Hem apartta kalıyorum sabah ve akşam apartta çıkan yemeklerden yiyorum. Öğlen de okulun yemekhanesinden çıkan yemekten yiyorum. Yani seçme şansım yok o yüzden planlamam ve sürdürmem zorlaşıyor benim için.
Allah kolaylık versin hocam dalga geçen falan olursa vurun yüzüne bende aynı durumdan müzdaribim sizin kadar olmasa da ama kiloyu avantaja çevirin ağırlıkla basınca çok daha irileşiyorsunuz.

100 kilo olmak. Zayıflığı hiç sevmem.
Zargana olmak bize yakışmaz.

1.81 boyum var ve 141 kiloydum hocam. Sizi gerçekten anlıyorum ama bir noktadan sonra ne kadar yemekten keyif alsam da dur demek gerekiyordu. Allah kolaylık versin ne diyim. Üzüldüm bayağı. :(

Umarım bir gün karar verip siz de zayıflarsınız.

Geri
Yukarı