Zayıf ve Orta Seviye Bilgisayarlar İçin 20 Güzel Oyun!

Sanj1

Hectopat
Makaleler
4
Evet Sosyal ailesi, bugün zayıf ve orta seviye bilgisayarlar için oyun deposunu açıyorum. Sistem gereksinimlerini öğrenmek için Steam bağlantılara tıklamanız yeterlidir. Eğer linklerde Steam yabancı dildeyse Türkçe diline çevirin. (Liste karışıktır.) 🙂 23.12.2020.

1. Half-Life 2:
Half Life 2

2. Half-Life 2: Episode One
Half Life 2 : Episode One

3. Metro 2033 Redux (Yarın saat 19:00'a kadar Epic Games Store'da ücretsiz ve şu an Steam'de indirimli fiyatına satılıyor.)
Metro 2033 Redux

4. Tomb Raider (Şu an Steam'de indirimli fiyatına satılıyor.)
Tomb Raider

5. Left 4 Dead 2
Left 4 Dead 2

6. Counter-Strike: Global Offensive
CS:GO

7. Outlast (Şu an Steam'de indirimli fiyatına satılıyor.)
Outlast

8. Prince of Persia
Prince of Persia

9. Mount and Blade: Warband (Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor.)
Mount And Blade : Warband

10. Grand Theft Auto III (Steam'de 5 ocağa kadar indirimli fiyatına satılıyor.)
Grand Theft Auto 3

11. Hitman: Blood Money (Steam'de 5 ocağa kadar indirimli fiyatına satılıyor.)
Hitman: Blood Money

12. Crysis (Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor.) (Uyarı: Aldığınızda EA Play ile birlikte gelir. Almak için abonelik seçmeniz gerekiyor.)
Crysis

13. Farming Simulator 15 (Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor.)
Farming Simulator 15

14. The Walking Dead (Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor.)
The Walking Dead

15. Don't Starve ve Don't Starve Together (Don't Starve ve Don't Starve Together Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor. Arkadaşınız yoksa Don't Starve Together almanızı önermiyorum.)
Don't Starve
Don't Starve Together

16. Euro Truck Simulator 2 (Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor ve oyuna Online kurabilirsiniz. Alacaksanız kurabilmeniz için rehber linki: ETS 2 Nasıl Online Yapılır.)
ETS 2

17. American Truck Simulator (Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor ve oyuna Online kurabilirsiniz. Alacaksanız kurabilmeniz için rehber linki: ATS Nasıl Online Yapılır. Siteyi açtığınızda sayfası aşağıya doğru kaydırarak konuyu bulabilirsiniz.)
ATS

18. Garry's Mod (Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor.)
Garrys Mod

19. Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition (Yeni çıkan Microsoft Flight Simulator oyununu bilgisayarı kaldırmayanlar ve fiyatı çok pahalı gelenler için ideal bir oyun.)
Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition

20. Minecraft (Steam dışıdır ve sistem gereksinimleri için ayrı link vereceğim. İyi oyunlar.)

Minecraft TR

Evet değerli Sosyal ailesi, bugün sizin için uzun uzun yazdım. Umarım oyunları beğenirsiniz. Kendinize iyi bakın. Bana yaptığınız iyilikler için karşılığını vermeye çalıştım. 😆

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Sosyal ailesi, bugün zayıf ve orta seviye bilgisayarlar için oyun deposunu açıyorum. Sistem gereksinimlerini öğrenmek için Steam bağlantılara tıklamanız yeterlidir. Eğer linklerde Steam yabancı dildeyse Türkçe diline çevirin. (Liste karışıktır.) 🙂 23.12.2020.

1. Half-Life 2:
Half Life 2

2. Half-Life 2: Episode One
Half Life 2 : Episode One

3. Metro 2033 Redux (Yarın saat 19:00'a kadar Epic Games Store'da ücretsiz ve şu an Steam'de indirimli fiyatına satılıyor.)
Metro 2033 Redux

4. Tomb Raider (Şu an Steam'de indirimli fiyatına satılıyor.)
Tomb Raider

5. Left 4 Dead 2
Left 4 Dead 2

6. Counter-Strike: Global Offensive
CS:GO

7. Outlast (Şu an Steam'de indirimli fiyatına satılıyor.)
Outlast

8. Prince of Persia
Prince of Persia

9. Mount and Blade: Warband (Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor.)
Mount And Blade : Warband

10. Grand Theft Auto III (Steam'de 5 ocağa kadar indirimli fiyatına satılıyor.)
Grand Theft Auto 3

11. Hitman: Blood Money (Steam'de 5 ocağa kadar indirimli fiyatına satılıyor.)
Hitman: Blood Money

12. Crysis (Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor.) (Uyarı: Aldığınızda EA Play ile birlikte gelir. Almak için abonelik seçmeniz gerekiyor.)
Crysis

13. Farming Simulator 15 (Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor.)
Farming Simulator 15

14. The Walking Dead (Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor.)
The Walking Dead

15. Don't Starve ve Don't Starve Together (Don't Starve ve Don't Starve Together Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor. Arkadaşınız yoksa Don't Starve Together almanızı önermiyorum.)
Don't Starve
Don't Starve Together

16. Euro Truck Simulator 2 (Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor ve oyuna Online kurabilirsiniz. Alacaksanız kurabilmeniz için rehber linki: ETS 2 Nasıl Online Yapılır.)
ETS 2

17. American Truck Simulator (Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor ve oyuna Online kurabilirsiniz. Alacaksanız kurabilmeniz için rehber linki: ATS Nasıl Online Yapılır. Siteyi açtığınızda sayfası aşağıya doğru kaydırarak konuyu bulabilirsiniz.)
ATS

18. Garry's Mod (Steam'de 5 Ocak'a kadar indirimli fiyatına satılıyor.)
Garrys Mod

19. Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition (Yeni çıkan Microsoft Flight Simulator oyununu bilgisayarı kaldırmayanlar ve fiyatı çok pahalı gelenler için ideal bir oyun.)
Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition

20. Minecraft (Steam dışıdır ve sistem gereksinimleri için ayrı link vereceğim. İyi oyunlar.)

Minecraft TR

Evet değerli Sosyal ailesi, bugün sizin için uzun uzun yazdım. Umarım oyunları beğenirsiniz. Kendinize iyi bakın. Bana yaptığınız iyilikler için karşılığını vermeye çalıştım. 😆
Elinize sağlık hocam.

Need for Speed Underground 2/Need for Speed Most Wanted/Need for Speed Carbon/Call of Duty 2/Call of Duty 4:Modern Warfare/Call of Duty 5:World at War/Roblox/Grand Theft Auto:Vice City/Grand Theft Auto:San Andreas gibi oyunlarda indirebilirsiniz.

Benden de:
*** Portal 1-2 (Portal Bundle alabilirsiniz)
*** Max Payne 1-2 (Max Payne Bundle alabilirsiniz.)
*** Mafia 1
*** Sven CO-OP (Half-Life 1 ama ücretsiz ve CO-OP)

Listeye Fallout: New Vegas'ı ekleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı