Zeblaze marka saat önerisi

Yusufhecnopat

Hectopat
Arkadaşlar selam, ben bir saat alacağım bir ara konu açmıştım maddi bir sıkıntıdan geçmiştik alamadım. Şimdi Zeblaze markasına karar kıldım fiyat bakımından uygun gibi geldi yuvarlak bir saat istiyorum. https://tr.aliexpress.com/store/2667136?spm=a2g0o.detail.100005.1.420b5bdb8wxvsz AliExpress'te daha ucuz oluyor vergisi dahil önerileriniz nelerdir? Aklımda Vibe 7 Pro var acaba Vibe 7 ile arasında ki fark nedir? Veya Status 3, Ares 3 nasıl? Bir sürü model var, buradan öneriniz nedir?
@cumali_032 @berat3636

Zeblaze Vibe 7 ve 7 Pro modelleri çok sağlam modellerdir. Corilla Glass ekranı ile korunuyor. AMOLED ekranı ve bataryası iyi uzun ömürlü. 7 Pro modelinde Bluetooth 5.1 var, 7 modelinde 5.0 var.

O zaman piyasa biraz karışıktı. Şimdi tekrar bir bakayım saatlere.

Ayrıca bütçeniz ne kadardı? @Yusufhecnopat

Zeblaze vibe 7 ve 7 Pro modelleri çok sağlam modellerdir. Corilla glass ekranı ile korunuyor. AMOLED ekranı ve bataryası iyi uzun ömürlü. 7 Pro modelinde Bluetooth 5.1 var, 7 modelinde 5.0 var.

O zaman piyasa biraz karışıktı. Şimdi tekrar bir bakayım saatlere.

Ayrıca bütçeniz ne kadardı? @Yusufhecnopat

2 bin TL hocam 200 TL çıkabilirim maksimum.

Son düzenleme:
2 bin TL hocam 200 TL çıkabilirim maksimum.
Hocam premium hissiyat istiyorsanız, akıllı saate uygulama yüklemek isterseniz Samsung Galaxy Watch 42mm önerebilirim. Saat biraz eski evet baya eski, ama uygulama yüklemek isterseniz en uygunu var.

Samsung Galaxy Watch 42 mm Siyah | EASYCEP İyi kozmetiğini seçin.

Ama sağlamlık bakımından Zeblaze tercihimdir. Tercih size kalmış, sağlamlık açısından her türlü Zeblaze iyidir. İşlemci ve özellik bakımından kesinlikle Galaxy Watch 44mm biraz eski ama özellikleri hala sağlam. Eski olduğundan dolayı piyasada yok, easycep firmasında var.

Hocam premium hissiyat istiyorsanız, akıllı saate uygulama yüklemek isterseniz Samsung Galaxy Watch 42mm önerebilirim. Saat biraz eski evet bayağı eski, ama uygulama yüklemek isterseniz en uygunu var.

Samsung Galaxy Watch 42 mm Siyah | EASYCEP iyi kozmetiğini seçin.

Ama sağlamlık bakımından zeblaze tercihimdir. Tercih size kalmış, sağlamlık açısından her türlü zeblaze iyidir. İşlemci ve özellik bakımından kesinlikle Galaxy Watch 44mm biraz eski ama özellikleri hala sağlam. Eski olduğundan dolayı piyasada yok, EasyCep firmasında var.

Hocam sağ olun ama yenilenmiş cihaza pek iyi gözden bakmıyorum ama düşünebilirim sizce vibe 7 Pro mu yoksa bu saatmi daha iyidir. Ve hocam bu saate konuşma var mı?

Ve eğer değicekse 500 TL çıkabilirim 2.500 TL çıkabilirim arkadaş çevremden borç alabilirim.
@cumali_032

Son düzenleme:
Hocam sağ olun ama yenilenmiş cihaza pek iyi gözden bakmıyorum ama düşünebilirim sizce vibe 7 Pro mu yoksa bu saatmi daha iyidir. Ve hocam bu saate konuşma var mı?

Ve eğer değicekse 500 TL çıkabilirim 2.500 TL çıkabilirim arkadaş çevremden borç alabilirim.
@cumali_032
Dayanıklılık olarak 7 Pro daha iyi, Gorilla Glass cam şeysi Stratos 3 adlı modelde yok. EasyCep'ten attığım yenilenmiş değil, ikinci el sanırım. Ayrıca Stratos 3 45 güne kadar dayanıyormuş.

Siz olasanız hangisini alırdınız cihazım Oppo.
Hocam ben olsam, eski olsa bile Samsung Galaxy Watch alırdım. Neden biliyor musunuz? Sebeplerini sayayım.

- Galaxy Watch işlemci depolama ve RAM olarak bayağı önde.
- Galaxy Watch Android gibi kendisine özel Tizen arayüzü bulunmakta.
- Galaxy Watch eksisi olarak Bluetooth sürümü 4.2, Zeblaze'ye kadar çok geride kalmış.

Saatinize uygulama yüklemek isterseniz Galaxy Watch 42mm, eğer uygulama yüklemem sadece çağrı yaparım spor aktiviteleri gibi yaparım derseniz Zeblaze 7 Pro vs diğer modeller. Ayrıca şunu unutmamak lazım, afedersiniz çok sakar iseniz saatin ekranını yanlışlıkla çizebilirim diyorsanız kesinlikle 7 Pro. Özellikler açısından Galaxy Watch eski ama özellikleri daha iyi..

Ayrıca Zeblaze modelinde olmayan sensörler, Galaxy Watch'da var.

Hocam ben olsam, eski olsa bile Samsung Galaxy Watch alırdım. Neden biliyor musunuz? Sebeplerini sayayım.

- Galaxy Watch işlemci depolama ve RAM olarak bayağı önde.
- Galaxy Watch Android gibi kendisine özel Tizen arayüzü bulunmakta.
- Galaxy Watch eksisi olarak Bluetooth sürümü 4.2, Zeblaze'ye kadar çok geride kalmış.

Saatinize uygulama yüklemek isterseniz Galaxy Watch 42mm, eğer uygulama yüklemem sadece çağrı yaparım spor aktiviteleri gibi yaparım derseniz zeblaze 7 Pro vs diğer modeller. Ayrıca şunu unutmamak lazım, afedersiniz çok sakar iseniz saatin ekranını yanlışlıkla çizebilirim diyorsanız kesinlikle 7 Pro. Özellikler açısından Galaxy Watch eski ama özellikleri daha iyi.

Ayrıca zeblaze modelinde olmayan sensörler, Galaxy Watch'da var.

Peki hocam Samsung cihaz olursa daha iyi olur mu? Ve hocam 2.500 TL'ye daha iyisi var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı