Zeblaze Thor 5 Pro alınır mı?

Asriege

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, yakın zamandır kendime bir akıllı saat almayı düşünüyordum. İlk Huawei GT2'yi sonra Galaxy Watch active 2'yi ve en sonda zeblaze Thor 5 Pro almayı düşündüm.
Önerileriniz nelerdir?
[Get Free Gift][Face Unlock] Zeblaze THOR 5 PRO 3G+32G Face Identify Dual Camera Lock Screen Pattern 4G LTE Smart Watch Phone Smart Watch & Band from Mobile Phones & Accessories on banggood.com,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer incelemek isterseniz.
GearBest.TR de 875 lira.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hat takılıyorsa eğer buna ülkemize girişi yasaktır. Bilgilendirmek için söyledim. Öte yandan güzel cihaz olmasına rağmen arıza gibi durumda elde kalabilir ürün.

Fiyatına göre alınabilir benim şahsen hoşuma gitti. GT2'yi alacak param olmasa bunu alırdım. Samsung'un yüzüne bakmazdım çünkü gereksiz pahalı.

Merhaba
merak ettim,acaba hangi saati tercih ettiniz?
Ben Zeblaze Thor 5 Pro aldim ama pili 6-7 saatte bitiyor.acaba hepsi mi ayni pil ömrüne sahip yoksa bana gelen mi arizali?
Bunun disinda saat mükemmel, herkese tavsiye edebilirim.

Merhaba.
Merak ettim, acaba hangi saati tercih ettiniz?
Ben zeblaze Thor 5 Pro aldim ama pili 6-7 saatte bitiyor. Acaba hepsi mi ayni pil ömrüne sahip yoksa bana gelen mi arizali?

Arkaplanında açık uygulama bırakıyor olabilirsin ya da parlaklık gibi yüksek ayarlarda kullanıyor olabilirsin. Ben şahsen gerçekten beğendim saati fakat arıza gibi bir durum olursa zorluk yaratır, ben Samsung Watch Active 2'yi almaya karar verdim. Merak etme bu arada arıza durumu yoktur, için rahat etmezse iletişime geçersin satın aldığın yerle.

Merhaba
merak ettim,acaba hangi saati tercih ettiniz?
Ben Zeblaze Thor 5 Pro aldim ama pili 6-7 saatte bitiyor.acaba hepsi mi ayni pil ömrüne sahip yoksa bana gelen mi arizali?
Hocam merhabalar rahatsız ediyorum da. 2000 civarı bütçem ile akıllı saat alacağım da. Zeblaze Thor 5 modelini düşünüyorum. İncelemek videosunu izledim de hoşuma gitti. Ancak bir sorum olacak. Sim kart takmadan telefon eşleştirmesi ile kullanırsak bildirim alma bildirimleri okuma çağrılara cevap verme yada reddetme gibi özellikleri sorunsuz ve aktif şekilde kullanabilir miyim ? Enes Özen'in videosunda arama gelince akıllı saate arama düşmedi onu fark ettim şüpheye düştüm. Çünkü cihazı sim kartla değil telefon bağlantısı ile kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı