Zeblaze Thor 5 Pro alınır mı?

Hocam merhabalar rahatsız ediyorum da. 2000 civarı bütçem ile akıllı saat alacağım da. Zeblaze Thor 5 modelini düşünüyorum. İncelemek videosunu izledim de hoşuma gitti. Ancak bir sorum olacak. Sim kart takmadan telefon eşleştirmesi ile kullanırsak bildirim alma bildirimleri okuma çağrılara cevap verme ya da reddetme gibi özellikleri sorunsuz ve aktif şekilde kullanabilir miyim? Enes Özen'in videosunda arama gelince akıllı saate arama düşmedi onu fark ettim şüpheye düştüm. Çünkü cihazı SIM kartla değil telefon bağlantısı ile kullanacağım.

Hortlatıyorum. Cevap veren yok mu?

Neden böyle dediniz hocam? Ben de Thor 6 almayı düşünüyordum.
En büyük sorunu sarji 4-5 saat gidiyo. Sonra telefon ile tam eslestirme olmuyor. yani saat kendi kendine ayri bir sim kart ile calismayi daha cok seviyor. Tabi bu dediklerim Thor 5 pro icin. Thor 6 nasil olur bilmiyorum ama ben cok pismanim. Satabilsem hemen satarim.

En büyük sorunu sarji 4-5 saat gidiyo. Sonra telefon ile tam eslestirme olmuyor. yani saat kendi kendine ayri bir sim kart ile calismayi daha cok seviyor. Tabi bu dediklerim Thor 5 pro icin. Thor 6 nasil olur bilmiyorum ama ben cok pismanim. Satabilsem hemen satarim.
Ben ayrı sim kart takmak istiyorum benim için sorun değil fakat şarjı gerçekten bu kadar az mı gidiyor? Yani yoğun kullanımda telefon kadar gitmesi yeterli benim için. Bir de başka yaşadığınız sorun var mı? Uygulamalar olsun, kasma donma, takılma, bozulma vs.

Ben ayrı SIM kart takmak istiyorum benim için sorun değil fakat şarjı gerçekten bu kadar az mı gidiyor? Yani yoğun kullanımda telefon kadar gitmesi yeterli benim için. Bir de başka yaşadığınız sorun var mı? Uygulamalar olsun, kasma donma, takılma, bozulma vs.

Bende var Play Store'dan bir program Ewelink Pro. İndirmek isterken dondu bir daha açamadım sonra ısındı da sağı solu arıyorum ne yapacağım diye. Bendeki eş kartlı Micro SIM Card'la çalışıyor.
Hat takılıyorsa eğer buna ülkemize girişi yasaktır. Bilgilendirmek için söyledim. Öte yandan güzel cihaz olmasına rağmen arıza gibi durumda elde kalabilir ürün.
Bende var Play Store'dan bir program Ewelink Pro. İndirmek isterken dondu bir daha açamadım sonra ısındı da sağı solu arıyorum ne yapacağım diye. Bendeki eş kartlı Micro SIM Card'la çalışıyor.
ben amazondaki bir firmadan aldım 3 sene oldu faturasıda yok sim kart takılıyor eş kart taktım 2 telefonda çalışıyor saat ve cep telefonu, bu gün ilk defa birşeyler internetten indireyim dedim play storden saat dondu biraz isindi ve kapandı açmıyor, ne oldu bilmiyorum 1.669 tl ye almıştım
kimden yardım alacağımıda bilmiyorum, lütfen yardım
Neden böyle dediniz hocam? Ben de Thor 6 almayı düşünüyordum.
benim yorumlara bakınız
Zeblance thor 5 pronun Türkiyeye servisi varmıdır

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı