Zed'in W yeteneği gölge atıyor

LoL oynuyordum, Zed mainim ayarlardan gölgeleri kapattım. W atamıyorum. Zed'in W yeteneği gölge atıyor. Arkadaşlar, böyle bir espri yaptım size gülün diye. (başlığı "yardım edin" yapmıştım. Düzenleyen moderatör biraz yazım hatası yapmış. :D)
Bir bana mı komik geldi güldüm ben ciddiyim.:D

Boş bir insan olduğunun bir örneği daha. Tahminen yaşın 13 ya da 14.

12 Temmuz'da 18'ime girdim. LoL nickimi istiyorsunuz, veriyorum ve ligimi yazıyorsunuz. Ben de size ligim ile konunun ne alakası olduğunu sorduğum zaman boş insan olduğumun örneği olarak nitelendiriyorsunuz cevabımı. Dediklerinizi hala anlayamıyorum.

12 Temmuz'da 18'ime girdim. LoL nickimi istiyorsunuz, veriyorum ve ligimi yazıyorsunuz. Ben de size ligim ile konunun ne alakası olduğunu sorduğum zaman boş insan olduğumun örneği olarak nitelendiriyorsunuz cevabımı. Dediklerinizi hala anlayamıyorum.
Kendisini üyelere hakaretten raporladım. Keyfinize bakın.

Komik değildi. Şimdiye kadar hiçbir "Mizah ve Eğlence" kısmındaki konuya bunu yazmadım. Fakat değildi. Gülümsetmedi bile. "Bunun W yoktu atamadım." demekten gözümde bir farkı dahi yok.

Kimine göre komik kimine göre değildir. Fakat forumdaki insanların büyük bir çoğunluğu böyle esprilere gülmüyor.

Geri
Yukarı