Zeiron RX80 i5-3470 PC alınır mı?

TunusR

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem bu sizce alınır mı?

Bedava verilse alinmamali. Alinmaz, o para cok eski ekran kartina ve cok eski islemciye, cok eski bilesenlere, dandik monitore verilemez, verilmemeli. Kazigin kazigi bir sistem. En fazla bütçe nedir hem monitor hem sistem icin?

Hocam bir de bunları gerçekten alanlara üzülüyorum ya :). Adamın ne umutları var düşünsenize ışıklı mışıklı oyuncu bilgisayarı aldım diye çok mutlu. Kargo geliyor açıyor. Oyun performansını gördüğündeki yüz ifadesi. Tam hayal kırıklığı.

Hocam bir de bunları gerçekten alanlara üzülüyorum ya :). Adamın ne umutları var düşünsenize ışıklı mışıklı oyuncu bilgisayarı aldım diye çok mutlu. Kargo geliyor açıyor. Oyun performansını gördüğündeki yüz ifadesi. Tam hayal kırıklığı.

Keşke o da olsa. FPS nedir bilmiyor ki eleman bakıyor Valorant 150 FPS oo tamam en güçlü bilgisayar. Hani oyuncu kitlesini eziklemek amaçlı yazmıyorum ama bunlar AAA oyun mu görmüşler hayatında?

Rockstar da GTA VI'yı getiremedi 10 senedir bu adamlar keriz silkeliyor "GTA V açıyor kardeşim daha ne olsun" diyerek. GTA VI geldiğinde belki anlarlar aldıkları şey "Frames Per Second" mı yoksa "Seconds Per Frame" mi.

Yeni konular

Geri
Yukarı