Zeiron Sp35 sistem nasıldır?

Bu bilgisayarı almak istiyorum. Güvenilir, oyun performansı sağlam bir bilgisayar alacağım. Bilgisayardan iyi anlayan varsa bir inceleyebilir mi? 15 bin 16 bin TL'ye bundan daha iyi bir bilgisayar varsa önerebilirsiniz. Teşekkürler.

Kötü Trendyol vb sitelerden sistem almayın bütçeye ekran dahil mi?

16 bin liraya o sistem mi? Şaka mısın sen?

Sizin attiginiz sistem o sistemi parcalar. Artik monitor mu goz boyuyor bilmiyorum. Trendyol gibi sitelerden cidden alinmaz bilgisayar. Hangi secenege baksam o tarz bilgisayarlar goruyorum. Hiç mi duzgun olmaz?

Sistem için ikinci ele açık mısınız? Çünkü monitör ve ekipmanı mecburen sıfır yapacağız.

Anlayamadım.

16 bin liraya o sistem mi? Şaka mısın sen?

Ne oldu anlamadım ama 16 bin liraya sadece kasa atmışsın, benim dediğim bütçe monitör klavye mouse vs. dahil bütçe. Ayrıca kötü mü yani bu sistem? Saçma bir şekilde alaycı konuşacağına alınır mı, alınmaz mı, alınmazsa neden alınmaz söyleyebilirsin.

Sizin attiginiz sistem o sistemi parcalar. Artik monitor mu goz boyuyor bilmiyorum. Trendyol gibi sitelerden cidden alinmaz bilgisayar. Hangi secenege baksam o tarz bilgisayarlar goruyorum. Hiç mi duzgun olmaz?

Monitör klavye mouse derken en az 23 24 bin lira olur fiyat. Benim bütçem 16 bin lira. Ayrıca neden Trendyol vb. sitelerden bilgisayar alınmaz söyleyebilir misin?

Sistem için ikinci ele açık mısınız? Çünkü monitör ve ekipmanı mecburen sıfır yapacağız.
İkinci el önerirseniz açık olabilirim. Monitör ve ekipmanlar da dahil olmalı fiyata. Önerebileceğiniz bir bilgisayar var mıdır? Bende trendyol vb. sitelere güvenemiyorum lakin monitör ve ekipman eklersek bütçemi aşıyor, çok bilgisayar bilgim de olmdığı için ne yapabilirim bilmiyorum.

Son düzenleme:
Anlayamadım.

Ne oldu anlamadım ama 16 bin liraya sadece kasa atmışsın, benim dediğim bütçe monitör klavye mouse vs. dahil bütçe. Ayrıca kötü mü yani bu sistem? Saçma bir şekilde alaycı konuşacağına alınır mı? Alınmaz mı, alınmazsa neden alınmaz söyleyebilirsin.

Monitör klavye mouse derken en az 23 24 bin lira olur fiyat. Benim bütçem 16 bin lira. Ayrıca neden Trendyol vb. sitelerden bilgisayar alınmaz söyleyebilir misin?

İkinci el önerirseniz açık olabilirim. Monitör ve ekipmanlar da dahil olmalı fiyata. Önerebileceğiniz bir bilgisayar var mıdır? Bende Trendyol vb. sitelere güvenemiyorum lakin monitör ve ekipman eklersek bütçemi aşıyor, çok bilgisayar bilgim de olmdığı için ne yapabilirim bilmiyorum.

Attiginiz sistem fiyatini hak etmiyor. O fiyata GTX 1660S sistem alinmaz. Guclu bir kart degil o fiyata. Ayni sekilde diger parcalar da fiyatina gore gucsuz, cok daha iyisi alinir. Trendyol'dan bilgisayar alinmaz cunku genellikle bu tarz fiyatini hak etmeyen sistemler oluyor bunlari gordukce kafayi yiyorum. Yaninda gelen monitor, klavye falan bunlar emin ol dandik. Cok dandik bildigin, illa degistirmek zorunda kalirsin kisa sure icerisinde.

Anlayamadım.

Ne oldu anlamadım ama 16 bin liraya sadece kasa atmışsın, benim dediğim bütçe monitör klavye mouse vs. dahil bütçe. Ayrıca kötü mü yani bu sistem? Saçma bir şekilde alaycı konuşacağına alınır mı? Alınmaz mı, alınmazsa neden alınmaz söyleyebilirsin.

Attığı sistem fiyatini hak eden ve guzel bir sistem. RX 6700 XT ve R5 5600 zaten 1080p cozunurlugunde rahat her oyunu acar ama GTX 1660S sistem bunu yapabilir mi? Bence pahalanmadan o sistemi al, parani biriktir ve 2. el 60hz ucuz monitorle bir sure idare et paran olunca 144Hz alabilirsin. Klavye, mouse, kulaklık da idarelik bir şey alabilirsin.

Son düzenleme:
Attiginiz sistem fiyatini hak etmiyor. O fiyata GTX 1660S sistem alinmaz. Guclu bir kart degil o fiyata. Ayni sekilde diger parcalar da fiyatina gore gucsuz, cok daha iyisi alinir. Trendyol'dan bilgisayar alinmaz cunku genellikle bu tarz fiyatini hak etmeyen sistemler oluyor bunlari gordukce kafayi yiyorum. Yaninda gelen monitor, klavye falan bunlar emin ol dandik. Cok dandik bildigin, illa degistirmek zorunda kalirsin kisa sure icerisinde.

Attığı sistem fiyatini hak eden ve guzel bir sistem. RX 6700 XT ve R5 5600 zaten 1080p cozunurlugunde rahat her oyunu acar ama GTX 1660S sistem bunu yapabilir mi? Bence pahalanmadan o sistemi al, parani biriktir ve 2. el 60hz ucuz monitorle bir sure idare et paran olunca 144Hz alabilirsin. Klavye, mouse, kulaklık da idarelik bir şey alabilirsin.
Anladım açıklamaların için çok teşekkürler. O fiyata arkadaşın attığı sistemden daha iyi sistem bulabilir misin? veya bulmak mümkün müdür?

Anladım açıklamaların için çok teşekkürler. O fiyata arkadaşın attığı sistemden daha iyi sistem bulabilir misin? Veya bulmak mümkün müdür?

Bu butceye genellikle ayni parcalar. Arasam gene o tarz sistem cikar.

Geri
Yukarı