Zeka geliştiren aktiviteler

Makaleler
45
Zeka geliştiren anlamında demek istediğim; hayal gücünü güçlendiren, daha hızlı karar verme, sorunlara rahat çözüm yapabilen.

Benim aklıma ilk başta satranç geldi. Derste(problemler ve paragraf) işe yarıyor diye biliyorum. Ders bilgim yerlerde sürünüyor. Problem ve paragraf çözemediğim zaman kendi kendime sinir oluyorum ve bu da rahatsızlığımı tetikliyor.

Uğraştırıcı ve emek isteyen bir şey istiyorum fakat sadece hobi olarak. Ders gibi sonradan sorumluluk olacak aktivite istemiyorum.

Kısacası satranç gibi uğraştırıcı ve emek isteyen bir aktivite(her türlü öneriye açığım. Yeni bir şeyler denemiş olurum.) İstiyorum. Sorumluluk gerektirmeyen bir şeyler olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zeka geliştiren anlamında demek istediğim; hayal gücünü güçlendiren, daha hızlı karar verme, sorunlara rahat çözüm yapabilen.
RPG oyunlarında bazen bir süre içinde karar vermeniz gerekiyor. RPG oyunu oynayabilirsiniz bunun için, troll değil cidden benim işime yaradı.

Jonglörlük. İnternette faydalarını araştırırsan satranç kadar faydasının olduğunu görürsün. Ben 4topa kadar öğrendim😀
İlk denemeyi cam nesnelerden mi yapsam acaba 🤔 😂
RPG oyunlarında bazen bir süre içinde karar vermeniz gerekiyor. RPG oyunu oynayabilirsiniz bunun için, troll değil cidden benim işime yaradı.
Mobilde güzel olur mu?

Derste(problemler ve paragraf) işe yarıyor diye biliyorum. Ders bilgim yerlerde sürünüyor. Problem ve paragraf çözemediğim zaman kendi kendime sinir oluyorum ve bu da rahatsızlığımı tetikliyor.
Ders gibi sonradan sorumluluk olacak aktivite istemiyorum.

Kendinizle çelişiyorsunuz. Şu paragraf problem sevdanızı da anlamıyorum. Bunlardan hobi olamaz. Sadece TYT adına hızlanmak için çözersin ama sizin sınav gibi bir sorumluluğunuz da yok.

İlla çözeceğim derseniz alın Apotemi problemler fasikülünü. Günde 5 soru çözmeye çalışın. Bu hastalığınızı daha fazla tetiklerse sorumlusu ben değilim. Siz kaşındınız.

Kendinizle çelişiyorsunuz. Şu paragraf problem sevdanızı da anlamıyorum. Bunlardan hobi olamaz. Sadece TYT adına hızlanmak için çözersin ama sizin sınav gibi bir sorumluluğunuz da yok.

İlla çözeceğim derseniz alın Apotemi problemler fasikülünü. Günde 5 soru çözmeye çalışın. Bu hastalığınızı daha fazla tetiklerse sorumlusu ben değilim. Siz kaşındınız.
Tamam.
Öneriyi sen veriyorsun. Bu seni de ilgilendirir. Sonra sorumlu değilim diyorsun. Madem sorumluluk almak istemiyorsun, o zaman yazma.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı