Zelda Breath of the Wild at mekaniği çok değişik

Neno Emir

Centipat
Merhaba arkadaşlar Zelda botw oynamaya başladım. Gamepad ile cemu emülatör üzerinden oynuyorum. Lakin şöyle bir durum var. Hayatımda Witcher 3'ten bile daha kötü at sürme mekaniğine sahip gördüğüm ilk oyun olabilir. Sorun bende mi yoksa oyunda genel olarak mı böyle bilgisi olan var mıdır?

Evet oyunda at kontrollü berbat maalesef. :d
8 saat gezerek oynadım fakat at olmadan artık bir yerden bir yere gitmek işkence gibiydi. At mekaniği ise yürümekten beter. Üzülerek oyunu sileceğim. Tears Of The Kingdom indireceğim umarım onda bir nebze de olsa düzeltirler. Yoksa bu seriye elveda etmek zorunda kalacağım. Çünkü cidden inanılmaz kötü kontrolü var atların.

8 saat gezerek oynadım fakat at olmadan artık bir yerden bir yere gitmek işkence gibiydi. At mekaniği ise yürümekten beter. Üzülerek oyunu sileceğim. Tears Of The Kingdom indireceğim umarım onda bir nebze de olsa düzeltirler. Yoksa bu seriye elveda etmek zorunda kalacağım. Çünkü cidden inanılmaz kötü kontrolü var atların.

Onda da öyle at kontrolü. :D ikisini de oynadım 2. Si yarım ama tears of the kingdom da da at kontrolü berbat.

Geri
Yukarı