Zen.com güvenilir mi?

Kusura bakmayın uzun süredir girmiyordum foruma. Göndermeyi başlatıysa bilgilerin doğrudur herhangi bir hata olunca göndermeyi red ediyor bilgileri düzenle diyor. Hafta sonu gönderdiysenniz tahminimce 3 gün içinde hesabınıza düşer. Ben Papara kullanıyorum (hafta içi) gönderdiğim zaman en fazla 2 saate karşı tarafa gidiyor. Göndereceğin saatlere dikkat et akşam falan gönderirsen ertesi gün falan düşer.

Merhaba, konuyu hortlatıyorum. Papara kartı ile para yatırmaya çalıştım fakat Papara "yasaklı iş yeri" hatası ile ödemeyi reddetti. Garanti ve İş Bankası kartlarıyla 2.5% komisyonla ödeme geçebildim.

Fiziksel kart aldığımızda buradaki ATM'lerden para yükleyebiliyor muyuz?

Hayır para yükleyemessin. Para çekebilirsin ama onun için ücretli plan kullanman lazım.

Merhaba, konuyu hortlatıyorum. Papara kartı ile para yatırmaya çalıştım fakat Papara "yasaklı iş yeri" hatası ile ödemeyi reddetti. Garanti ve İş Bankası kartlarıyla 2.5% komisyonla ödeme geçebildim.

Eveto hatayı veriyor. Papara'da sadece yurt dışı özelliğini kullanarak göndrebilirsin. Ben kart ile yükleyince sadece zen komisyon alıyor buradaki bankalar komisyon kesmiyor.

Hayır para yükleyemessin. Para çekebilirsin ama onun için ücretli plan kullanman lazım.

Eveto hatayı veriyor. Papara'da sadece yurt dışı özelliğini kullanarak göndrebilirsin. Ben kart ile yükleyince sadece zen komisyon alıyor buradaki bankalar komisyon kesmiyor.

Var mıdır alternatif çözümünüz hocam, uption dışında?

Var mıdır alternatif çözümünüz hocam, uption dışında?

Maalesef hocam. Kripto ile oradan hesabına alabiliyorsun ama kripto ile zen.com gönderemiyorsun. Yüksek para gönderilecekse en mantıklısı Papara veya uption. Onun dışında bildiğim bir çözüm yok. Wise var galiba ama onu da kullanmadım tahminimce komiyonu yüksektir.

Maalesef hocam. Kripto ile oradan hesabına alabiliyorsun ama kripto ile zen.com gönderemiyorsun. Yüksek para gönderilecekse en mantıklısı Papara veya uption. Onun dışında bildiğim bir çözüm yok. Wise var galiba ama onu da kullanmadım tahminimce komiyonu yüksektir.

Wise'da komisyon yok diye okumuştum, ya da daha düşük olabilir. Fakat telefonumun bölgesini Türkiye'de unuttuğum için banlandım :D. İkametgâh belgesi talep ediyorlar maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı