Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Kedi Köpek için otel olur mu? Olmaz mı hiç! Şehirdışına, yurtdışına çıkarken hayvancağızı nereye bırakacaksın son anda? Hayvan hakları savunucularının kurdukları Zen Pet Otel ZenPet Otel'i tavsiye ediyorum. Farkı ne derseniz siteden alıntı yapayım, çok güzel açıklamışlar:

"Biz, hayvan hakları savunucusu ve aktif gönüllüleriz. Hayvanlara ve doğaya aşık bir takımız. Uzun yıllar farklı sektörlerde çalıştıktan sonra hem görev olarak gördüğümüz sosyal sorumluluk çalışmalarımızı sürdürebilmek adına hem de tutku ile bağlı olduğumuz dostlarımızla daha fazla vakit geçirebilmek adına Zen Pet Otel’i açmaya karar verdik.

Zen Pet Otel ‘i tasarlarken kendi kedi ve köpeklerimiz nasıl bir yerde mutlu olurdu ve dostlarımızı emanet edeceğimiz yer nasıl bir mekan olurdu sorularının cevaplarından yola çıktık. Çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz dostlarınız için ikinci bir yuva yaratmak istedik. Biz otelimizdeki dostlarımız ile ilgilenirken, sahipleri tarafından terk edilenleri ve yuvaya ihtiyacı olanları da unutmadık.

Siz de sahiplenmek ya da yardım etmek isterseniz sahiplendirme sitemizi ziyaret edebilirsiniz: Beni Sahiplen Dostunuz için nasıl bir mekan hazırladık? Zen Pet Otel, huzurlu, dengeli ve pozitif enerji ile dolu, dostunuzu iş seyahatlerinizde, tatillerde ve günlük yoğunluğunuzda güvenerek emanet edebileceğiniz bir pet oteldir. Evinizin rahatlığını ve sizin ilginizi aratmayan bir ortamda hayvan bakımı konusunda profesyonel çalışanların dostunuzla sevgi ve tutku ile ilgilendiği ikinci bir yuvadır. Zen Pet Otel, bildiğiniz standart kedi ve köpek pansiyonlarından farklı olarak kapsamlı bir pet oteldir. Konaklama ve kafessiz sistemleri, geniş oyun alanları, kolay ulaşım, birebir ilgi, aktiviteler, güvenli bahçesi ve evinizi aratmayan sıcak atmosferi ayırt edici özelliklerinden sadece bazıları…

Zen Pet Otel, kediniz ve köpeğiniz için lüks konaklama, günlük bakım, iç ve dış mekan oyun alanı ve kuaför hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda köpeğinizi konaklama için bıraktığınızda temel eğitim hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Nerede olursanız olun online kamera sistemi ile dostunuzu izleyebilirsiniz. Kısacası, kediniz ya da köpeğiniz için huzurlu, güvenilir, eğlenceli ve mutlu olacağı bir mekan tasarladık."

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı