ZenFone 2 Laser Marshmallow Geldi...

ZenFone 2 Laser Marshmallow 6.0 guncellemesi geldi. Hayirli ugurlu olsun...
Screenshot_2016-09-08-18-52-03.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot_2016-09-08-18-52-03.jpg
    Screenshot_2016-09-08-18-52-03.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 96
Z550KL kullaniyorum. System Update kismina yeni geldi. Eray buyuk ihtimalle saf android kullaniyorsun.

GM alabilirdim ancak, hem arayüzünü hem de tasarımını beğenmediğimden almadım. Bir de kronik sorun var diyorlar.

Benim kullandığım cihazda hiçbir sıkıntı yok. Saf android olduğu için en ufak kasma takılma yok. Zaten bütün telefonlardan önce güncellemeleri biz alıyoruz. 2 yıl tam destek var bu cihaza. Teknolojik aletler şans işi benim aldığım cihaz sıkıntısız çıktı. İlk aldığım zamanlarda dokunmatik sıkıntısı vardı cihaz kendi kendine dokunmatiğe basıyordu güncellemeyle çözüldü. Şuan alınacak en uygun fiyatlı telefon GM 4G dir bence. GM 5 Plus ise daha güzel yapmışlar. Saf android kullanmaya başladım ilk kez ve bir daha artık Samsung, Sony, LG, HTC, Asus gibi firmaların telefonlarını hayatta almam. Samsung zaten hepsinden beter. En üst modellerine bile 1-2 kez güncelleme getirip hemen desteği kesen nankör bir firma kendisinden nefret ediyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı