ZenFone 2 mi, ZenFone Max mi?

ZenFone 2 Mi? ZenFone Max Mi?

• Oy verenlerin toplamı
    9

Eray Savage

Kilopat
Arkadaşlar iki telefon arasında kararsız kaldım. Hangisini almalıyım? Zenfone 2'de şebeke sorunu vs. varmış. Bu sorun her Zenfone serisinde var mı? Telefonu aldığımda en az 2 sene kullanacağım. Servis vs. uğraşmak istemiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Zenfone 2 4GB RAM + Masaüstü işlemciye sahip olmasından ve performansından dolayı bence daha iyi. Fakat kamera öne çıkarsa ( arka kamera ) Zenfone MAX önde.

Genel olarak General Mobile önerilmez ama 4G ile büyük işler başardığını düşünüyorum Android One platformunda olduğu için yazılımında da sıkıntı yok. General Mobile 5 Plus yakında çıkacak bir bakın derim.

Asus telefonlarını önermiyorum. Kronik sorunları olabilmekte. Fakat alacaksanız eğer amaç performans ise Zenfone 2, batarya olarak uzun süre beni idare etsin diyorsan Zenfone Max.

Hocam sıkıntı nedir ? Ben hem telefon hem bilgisayarını kullanıyorum. Çok şükür hiçbir sıkıntı yok.

Şu an ZenFone 2'min 4. ayı şuana kadar hiçbir sıkıntım olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı