Zenfone 2 Recovery Mode Sonrası Açılmama Sorunu

alperen keser

Hectopat
Daha fazla  
Asus Zenfone 2'de recovery moda girdim. Yanlışlıkla wipe cache partition yaptım korktum hemen power tuşuna basılı tutum şimdide telefon açılmıyor error verip duruyor. Nasıl çözebilirim bu durumu veya servise mi göndermem lazım ne yapmalıyım ? Bir de Asus'a güncelleme yaptım ondan sonra şarj %15 gelince andoid sistemi durduruldu hatası veriyordu onu da düzeltmek istiyordum. :'(

Telefona format atarken telefonu zorla kapatmışsın. Öncelikle telefonu şarja tak biraz şarj olsun; eğer şarj olmuyorsa telefona "Hard Reset" atman gerek. Google'a "Zenfone 2 hard reset atma" yazarak nasıl hard reset atılacağını bulabilirsin. Telefon %90 düzelecektir. Düzelmezse teknik servise gönder. Not: Telefonundaki tüm verilerin silinmiş geçmiş olsun.

o kadarı olsun da telefon açılır inşallah sağol
Telefona format atarken telefonu zorla kapatmışsın. Öncelikle telefonu şarja tak biraz şarj olsun; eğer şarj olmuyorsa telefona "Hard Reset" atman gerek. Google'a "Zenfone 2 hard reset atma" yazarak nasıl hard reset atılacağını bulabilirsin. Telefon %90 düzelecektir. Düzelmezse teknik servise gönder. Not: Telefonundaki tüm verilerin silinmiş geçmiş olsun.

peki şarj edip etmediğini nasıl anlıyacam int.den hard reset atma yazdım ben recovry mode a tekrar giremiyorum error yazısı 1-2 saniye yanıp sönüyor .

Telefonu prize takınca hiç tepki vermşyorsa şarj olmuyodur. Hard reset atmak için Ses açma ve güç tuşuna aynı anda 5 saniye basıp, android resmi gelince çekmen gerek ve çıkan menüden factory reseti seçmen gerek. Denediğin yol bu mudur?

Telefonu prize takınca hiç tepki vermşyorsa şarj olmuyodur. Hard reset atmak için Ses açma ve güç tuşuna aynı anda 5 saniye basıp, android resmi gelince çekmen gerek ve çıkan menüden factory reseti seçmen gerek. Denediğin yol bu mudur?
anladımda asus zenfone 2 hard reset yapmaya baktım recovry mode a geliyorsun fakat android ve error simgesi çıkıyor orada power ve ses açma tuşuna basıp çekince recovry mode açılması gerekirken bu sefer açılmıyor ve android simgesi 1-2 saniye yanıp sönüyor .

prizre taktığım zamanda error simgesi karşıma geliyor

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı