Asus Zenfone 2 Açılmama Sorunu

Aaytek

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, telefonum sistem güncellemesi yaparken kapandı ve şu an hiçbir şekilde açılmıyor. PC'ye takınca da görmüyor. İnternetten baktım ve servislik diyorlar. Telefon tamircileri bir şey yapabilir mi ? Yoksa direkt servisin çözebileceği bir şey mi? Başına böyle bir şey gelen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonunuzun Recovery Mod kısmına girebiliyormu deneyin. Eğer girebilirseniz Hard Reset atmayı deneyin eğer yine de açılmazsa kendiniz sistem yüklemesini yapabilirsiniz internette videoları mevcuttur.

Hard reset atmam olanaksız. Ancak driver yüklemeyi deniyorum. Telefonumun sitesinden usb driver indirdim ancak sürücüyü güncelleştiremedim. Sanırım sorun bilgisayarımın Windows 10 olması, Windows 8,1e geri dönüp deneyeceğim.
Telefonunuzun Recovery Mod kısmına girebiliyormu deneyin. Eğer girebilirseniz Hard Reset atmayı deneyin eğer yine de açılmazsa kendiniz sistem yüklemesini yapabilirsiniz internette videoları mevcuttur.
Videdan driver sürücüsünü güncellemeye çalıştım ancak olmadi. İndirdiğim halde güncelleme bulunamadı, telefonunuzun sitesinden indirin diyor, ki ben zaten öyle yaptım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı