Zenfone 5 şarj sorunu

Osmanriis

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,Zenfone 5 aldım. Telefonumu șarj sıkıntısı ile gönderdim. Değișim kararı çıktı vs. Yeni telefonu aldım. Max payne oynarken Canlı Mod'da Full Parlaklık Güç Tasarrufu Modun'da 2dk'da %1 gidiyor. Aralıksız oyun müzik internet. Oyun oynarken müzik açık. 6saat 50dk sonunda kapandı. Arkadașımda zenfone 6 var benimki 1 saat'te %4 gidiyor diyo. Yalan mı söylüyor onuda bilmiyorum. Yani yoğun internet oyun müzik kullanımın'da 6 Saat 50 Dakika iyi değil mi ? İlk kez Android Kullanıyorum. O yüzden sordum. Bu değerler nasıl beyler.

Zenfone 5 için gayet iyi. Normalde de iyi. Zenfone 5 şarj açısından başarılı bir telefon değil. Arkadaşınızın söylemi doğru olabilir ama oyun oynarken değil, normal zaman için.

Sağolun hocam. Hocam bugüne kadar bilemedim. 5kere 0'a kadar bataryayı sıfırladım. Çok etkisi olurmu acaba ve șarj daha iyi olması için yani șarjımın iyi gitmesi için en iyi șarj etme yöntemi nedir ve kalibrasyon nasıl yapmalıyım. Anlatabilirmisiniz rica etsem.

Hayır. Tercihiniz gayet iyi. Gm'den uzak durun.

Sağolun hocam. Hocam bugüne kadar bilemedim. 5kere 0'a kadar bataryayı sıfırladım. Çok etkisi olurmu acaba ve șarj daha iyi olması için yani șarjımın iyi gitmesi için en iyi șarj etme yöntemi nedir ve kalibrasyon nasıl yapmalıyım. Anlatabilirmisiniz rica etsem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı