Zenfone 6 Dalgalanma Problemi

SlS MF

Hectopat
Yer
Nevşehir
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Asus Zenfone 6 aldım. Ama fotograflarda ve videolarda problemli dalgalanma oluyor. Görüntüsü rahatsız edici nasıl düzeltirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende almayı düşünüyordum ama sen böyle deyince vazgeçtim. Almaktan bence kronik bir problemdir başka zenfone 6'lara bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamerayı açın ayarlara girin kırpraşma önleyici değerini değiştirin muhtemelen düzelecektir.

Beyler Aldıgım yere götürdüm.Dedim daha ilk günden bozuldu bune ? adamda kargoda bozulmuştur dedi. Garantiye gönderdik. Perşembe yenisi yollayacaklarmış ilgilendiginiz için teşekkür ederim. :)

Zenfone 2 kamera dalgalanma sorunu çözülmüştür arkadaşlar. Kamera ayarları na girin en aşağıda kırğışım önleyici 60hz ve 50hz var onu 60 hz yapınca kamera ışıkda dalga dalga oluyor 50hz yapın ve görün dalgalanma ortadan kalkıyor.

Asus Zenfone 6 aldım. Ama fotograflarda ve videolarda problemli dalgalanma oluyor. Görüntüsü rahatsız edici nasıl düzeltirim ?
Zenfone 2 kamera dalgalanma sorunu çözülmüştür arkadaşlar. Kamera ayarları na girin en aşağıda kırğışım önleyici 60hz ve 50hz var onu 60 hz yapınca kamera ışıkda dalga dalga oluyor 50hz yapın ve görün dalgalanma ortadan kalkıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı