Zenfone Go Rehber Sorunu

Aydın K

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonu alalı birkaç ay oldu ama şu sorunu bir türlü aşamadım. İlk zamanlar sadece telefon kapandığı zaman bu sorun oluyordu ama şimdi ise sürekli böyle bir sorun var ve üstesinden gelemiyorum. Yaklaşık 2 haftadır sim kartımdaki numaralara erişemiyorum. Asus' a her yerden mesaj atmama rağmen hiçbir şekilde yardım da alamıyorum ( bu rezilliğe de ayrıca değineceğim ). Telefonu alma sebebim diğer Asus telefonların başarılı olmasıydı ama bu telefonu aldığım günden beri sürekli olarak karşıma bir sorun çıktı. Ben bu sorunlarla uğraşmaktan bıktım telefon sorun çıkarmaktan bıkmadı. Eğer bu rehber sorunu için çözümü olan varsa ve bana söyleyebilirse çok sevinirim arkadaşlar. Bu saatten sonra kimseye herhangi bir şekilde Asus ürün aldırtmam, ben hayatım boyunca bu kadar vasat bir destek hattı görmedim. Daha doğrusu destek hattı diye bir şey yok, adamlara mesaj atıyorum ama geri dönüş yapmıyorlar. Madem satış sonrası destek vermeyeceksin ne demeye satıyorsun bu ürünü ? Kimse kusura bakmasın da buraya bakıp da Asus' un hiçbir ürününü almayın. Özellikle telefonlarını hiçbir şekilde almayın. Benim şahsi fikrim Asus'un bu işte müşteri memnuniyetini hiçbir şekilde önemsemediği, tamamen para odaklı olduğu.

Telefonu 20-25 kere kapatıp açınca rehber geldi, gelir gelmez telefona içe-dışa aktar yaparak telefona kopyaladım rehberi. Şimdi kafam rahat, ama gene de bu markayı kimseye önermediğimi bir kez daha belirtmek isterim. Konu kilitlenebilir, yardım için de teşekkürler bu arada. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı