Zengin oldum!

srcn90

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Gümrük Muhafaza Memuru
Sevgili Sosyal, bugünden itibaren zengin olduğumu öğrenmiş bulunmaktayım. Bu platformda iyi kötü günlerimiz geçti, kırdıklarım olduysa affetsin. Bundan sonra ilk işim yarın iş yerine istifamı sunmak olacak. İhtiyacı olanlar benimle bu başlık altından iletişime geçsinler, onlara RTX 3000'li sistemler toplayacağım. Bir sonraki gün ise Technopat'ı da satın alacağım. Yeni Zelanda'ya taşınıp siteyi oradan yönetebilirim diye düşünüyorum. Uçak biletimi alayım da erkenden indirimli bulurum belki...

(Benden önce açanlar olmuş ama olsun zararı gelmez, en azından daha çok kişiye ulaşıp bu sahte mail'lere kanmamasını sağlayabiliriz.)

Dosya Ekleri

• Zengin oldum.PNG
    Zengin oldum.PNG
    15,6 KB · Görüntüleme: 774
Şımart benii.

Bana bi'3090.

E Ryzen'siz de olmaz ki.

Bana bi'5900X

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sevgili Sosyal, bugünden itibaren zengin olduğumu öğrenmiş bulunmaktayım. Bu platformda iyi kötü günlerimiz geçti, kırdıklarım olduysa affetsin. Bundan sonra ilk işim yarın iş yerine istifamı sunmak olacak. İhtiyacı olanlar benimle bu başlık altından iletişime geçsinler, onlara RTX 3000'li sistemler toplayacağım. Bir sonraki gün ise Technopat'ı da satın alacağım. Yeni Zelanda'ya taşınıp siteyi oradan yönetebilirim diye düşünüyorum. Uçak biletimi alayım da erkenden indirimli bulurum belki...

(Benden önce açanlar olmuş ama olsun zararı gelmez, en azından daha çok kişiye ulaşıp bu sahte mail'lere kanmamasını sağlayabiliriz.)
Ulan ciddi sandım bi' ara :D (random atacaktım ama ceza yerim diye atamadım :D).

Öyle bir reklam vardı. Yine bir afrika ülkesindeki akrabasından miras mı ne kalmıştı. Umarım McDonalds reklamıdır yoksa fena pot kırdım :D

Geri
Yukarı