Zengin olmak nasıl bir duygu?

Bu yüzden zenginliğin nasıl bir şey olduğunu anlamayacak ve mevcut durumundan ileri gidemeyeceksin :d sana göre asgari ücretle geçinip 36 ay taksit ile binlerce lira vade farkı ödeyip IPhone'nun son modelini kılan klasik türko da zengin.

Ben öyle bir şey demedim ki 😅 Türkiye'de zengin de zengin değil (çok aşırı parası olan hariç) alım gücü düşük olduğu için kimsenin para veresi gelmiyor değerli geliyor, zaten Apple'nin son model telefonunu kullananın her türlü parası vardır sen kafanı yorma öyle şeylere.

Arkadaşlar burada mal mülk kıyaslamayın zenginlik terimi çok ayrı bir şey para bazında zengin demek için 10+milyon TL paranız varsa bankada üstünüze ait 2 villa 4 apartman en az 4 2020 üstü Mercedes varsa zenginsinizdir.
Neye göre bu sınır hocam? :D

Zengin olmak nasıl bir his arkadaşlar? Ben pek varlıklı olmayan bir ailenin çocuğuyum. Mesela bir şey almak istesem 15 kere hesap yaparım, toplumda saygın olmak, her istediğinizden istediğiniz kadar alabilmek nasıl bir his?
Zengin değilim ama bazen iyi çalıştığımı düşününce kendimi ödüllendirmek için kafama göre para harcıyorum ne yapmak istersem ya da ne almak istersem alıyorum. Kesinlikle özgür ve mutlu hissettiriyor. Tabi milyoner falan olsaydım bunlar sıradanlaşırdı ve bu kadar çok keyifli gelmezdi.

Geri
Yukarı