Zephyrus G14 60 Hz'e 144 Hz monitör takılabilir mi?

Hayır hocam görüntüler ama tn panel ve ıps panel arasında çok büyük renk farkları var ıps panelin renkleri çok daha iyi ve gerçekçidir. Sizin gözünüz ıps renklerine alıştığı için tn panel renkleri gözünüzü rahatsız eder çünkü biraz daha kalitesiz ve soluk oluyor. Tn paneli fps oyunlarında profesyonel insanlsr ve esporcular kullanıyor. Ips panel alırsanız sıkıntı yaşamazsınız.
anladım hocam sağolun. MSI MAG27C 144Hz 1ms bu eleman nasıl? vey bu

Samsung Odyssey G3​

Ghosting va panellerde oluyor genellikle, o yüzden ıps önerdim size. Bu modelde va panel, eğer va panel almakta karar kılarsanız. Almadan önce ghosting testi ve ölü piksel testi isteyin. Şunuda belirteyim sahibin'den üzerinden baktığınız monitörlerde param güvemde, ekranının büyüklüğü dolayısıyla geçerli olmuyor.

Ghosting va panellerde oluyor genellikle, o yüzden ıps önerdim size. Bu modelde va panel, eğer va panel almakta karar kılarsanız. Almadan önce ghosting testi ve ölü piksel testi isteyin. Şunuda belirteyim sahibin'den üzerinden baktığınız monitörlerde param güvemde, ekranının büyüklüğü dolayısıyla geçerli olmuyor.
çok sağolun va panel almamaya karar verdim IPS alacağım sanrıım veya benq ya yöneleceğim. sahibinden den almıyorum teşekkürler

Konudan bağımsız bende G14 almak istiyorum fakat piyasada sadece 60Hz versiyonu var diğerlerinin direkt stoğu yok yenilenir mi acaba?

Geri
Yukarı