Oyun Zero Hour 10TL

Az önce deneyim ettim solo, biraz dikkatli olmak gerekiyor, ben çok keyif aldım, 10 lira hiçbir şey şu oyun için, tavsiye ederim.

Hocam yeni gelen güncellemeyle beraber daha fazla özelliklik eklenmiş geleceği parlak gibi duruyor oyunu bu fiyata kaçmaz.

Erken erişimde olan Ready or Not benzeri bir oyun arıyorsanız indirimdeyken yarım döner fiyatından ucuza alabilirsiniz. Zam geleceğeni düşündüğüm bir oyun kendisi o yüzden herkesin bakıp değerlendirmesinde fayda var.

Oynadım hiç beğenmedim keşke almasaydım.

Ben bu oyunu sırf meraktan aldım 10₺ diye. Şu an acayip sarıyor ama ufak buglar var ve oyuncu sayısı bayağı az. Yatırımlık arsa gibi oynamasam da bir köşede dursun dedim 😅

Bangladeş'li bir yapımcısı var, bayağı da oyunun arkasında duruyorlar. İlk oynadığımdan beri tonla geliştirme yapmışlar. Bot Squad özelliği iyi olmuş. Ama terörist NPC'ler o kadar kalas ki büyük haritalarda arayıp duruyorsun.

Bangladeş'li bir yapımcısı var, bayağı da oyunun arkasında duruyorlar. İlk oynadığımdan beri tonla geliştirme yapmışlar. Bot Squad özelliği iyi olmuş. Ama terörist NPC'ler o kadar kalas ki büyük haritalarda arayıp duruyorsun.
NPC'ler de internet yokken idare ediyor ama arkadaşlarınız da varsa multide çok eğlenceli oluyor. Alışınca günlük kafa dağıtmaya giriyorsunuz 😃

Geri
Yukarı