Oyun Zero Hour 10,25 TL

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhabalar, Oyunun zaten fiyatı mükemmelken bu kadar ucuz bir fiyata düşmesi şahane.
Şuan indirimde Ready or Not'u alamayanlar veya Ready or Not gibi hem ucuz hem de online bir oyun arayanlar bu oyuna bakabilir. Arkadaşlarınıza bu ucuz fiyatıyla rahatlıkla aldırıp oynayabilirsiniz.
Oyunun dolara karşılık fiyatı 5,99 şuanda ve MENA USD ile ileride 3,59 dolar civarına gelecek yani 80 kusür bir fiyat çıkacak.

Ben olsam oyuna şans verirdim. Ready or Not almama rağmen oyunu hala arada sırada oynuyorum.

Unutmayın ki 10 TL fiyatına 1 poğaça alıp 25 kuruş bahşiş bırakırsak tırmıkla bizi kovalıyorlar.

Merhaba, oyunun zaten fiyatı mükemmelken bu kadar ucuz bir fiyata düşmesi şahane.
Şu an indirimde Ready or Not'u alamayanlar veya Ready or Not gibi hem ucuz hem de Online bir oyun arayanlar bu oyuna bakabilir. Arkadaşlarınıza bu ucuz fiyatıyla rahatlıkla aldırıp oynayabilirsiniz.
Oyunun dolara karşılık fiyatı 5,99 şu anda ve mena USD ile ileride 3,59 dolar civarına gelecek yani 80 kusür bir fiyat çıkacak.

Ben olsam oyuna şans verirdim. Ready or Not almama rağmen oyunu hala arada sırada oynuyorum.

Unutmayın ki 10 TL fiyatına 1 poğaça alıp 25 kuruş bahşiş bırakırsak tırmıkla bizi kovalıyorlar.

Bütçesi yetene Ready or Not öneririm, çok daha kaliteli bence.

Tavsiye etmiyorum bana kalırsa ben hiç beğenmemiştim daha sonra iade ettim. Ready or Not alın fazlasıyla daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı