Zero Two'yu neden (neyini) seviyorsunuz?

Ben artık bu konuya bir cevap vermek istiyorum. Zero Two'yu sevenler var evet (buna ben de dahilim) ama bu konuda hayranlara baya ayrımcılık yapılıyor ve insanlar yaşadıkları ayrımcılıktan Zero Two hayranı olmak istemiyor. Maalesef bazı cani insanlar var ki bu hayranlara daha çok ırkçılık yapıyorlar. Ve ben de buna aylar boyu maruz kaldım. Ve bu yüzden Zero Two'dan koptum. Haklarım resmen Discord'taki cani herifler tarafından ele geçirildi. Açıklamaya Zero Two hakkında bir şey yazarsam özelden söven bin kişi oluyor falan. Soruya gelirsek, Zero Two'nun görünüşü insanlara güzel geldiği için seviyorlar. Konu sahibi cevabı aldıysa konu kilitlenebilir başkaları bir şey yazmayacaksa.

Hocam bana kim Zero two yu izliyor fan, otaku, weeb vesaire ne derse desin ben yine de izlerim edit olsun ne olursa olsun yukarıdakı mesajdakı gibı ırkçılık yapan birisi olursa ben direkt olarak Cimer'e şikayet ediyorum çünkü kimse anime izliyorum diye anneme babama küfredemez benim çevremdede Discord olsun Team speak olsun karşıma öyle birisi hiç çıkmadı Pp'de yaptım arayüzde yaptım çıt diye hiç kimse bir şey demedi hatta beğenen bile oldu.

Geri
Yukarı