Zio Fabric Koltuk İncelemesi

hala kullanıyorum bir sıkıntıyla karşılaşmadım henüz. Bende bahsettiğiniz gibi bir durum olmadı ancak otururken sıksık kaykılan ve sık pozısyon değitiren biri olmamdan kaynaklanıyor olabilir.

hala kullanıyorum bir sıkıntıyla karşılaşmadım henüz. Bende bahsettiğiniz gibi bir durum olmadı ancak otururken sıksık kaykılan ve sık pozısyon değitiren biri olmamdan kaynaklanıyor olabilir.
Ben Visco aldım daha çok ağrıttı. Popom uyuşuyor. Minder en iyisi. Dediğin gibi, ben de sık pozisyon değiştirmeye başladım. Alışmaya başladım. Ağrı azaldı. Koltuk rahat gelmeye başladı. Popomu kessem, kesinlikle çokk rahat koltuk. Sadece oturma yerini kötü yapmışlar.

Güncelleme: Visco ile de oturulmuyor.

Ben 90 derece açı ile oturduğumdan ağrı yapıyormuş. 120 dereceye getirip kitleyin. O şekil oturunca her şey tamam oldu.

Son düzenleme:
Hocam hala kullanıyor musunuz? Memnun musunuz ve fiyatını hat ediyor mu? Zio yerine Hawk tercih edilmeli mi?

Hocam hala kullanıyor musunuz? Memnun musunuz ve fiyatını hat ediyor mu? Zio yerine Hawk tercih edilmeli mi?
Hala kullanıyorum, ve öneririm. Hawk’ı denemediğimden bir şey söylemem pek mümkün değil ancak influencer kodlarıyla aynı fiyatı yakalamanız mümkün sanırsam. Ben tercih ederken Hawk’ın minderleri bi tık daha ince gibi gelmişti internetteki fotoğraflarında o sebeple Zio’ya yönelmiştim. Güncel koltuk fiyatları takip etmediğimden fiyatını hak ediyor etmiyor şeklinde yorum yapmam doğru olmaz ancak sağlamlığına güvenebilirsiniz.

Hocam peki rahat mı? Bel ve boyun ağrısı falan yapıyor mu?

Hocam ben de almayı düşünüyorum.
Zio Venom fabric. Hala önerir misiniz? Bazı kişiler kolu 4D alın 3D kol koltuğun alanını küçültüyor demiş? Sizin bir fikriniz var mı?

Hocam ben de almayı düşünüyorum.
Zio Venom fabric. Hala önerir misiniz? Bazı kişiler kolu 4D alın 3D kol koltuğun alanını küçültüyor demiş? Sizin bir fikriniz var mı?
Hocam selmalar, 4D kolları deneyimleyemediğimden yorum yapmam doğru olmaz ancak kendi kullanımımda 3D olanlarla ilgili bi sorunla karşılaşmadım veya koltuk alanını daralttığı yönünde bir şikayetim olmadı. Şu anki piyasaya hakim değilim ancak benim işimi görüyor, bütçeniz uygunsa içiniz rahat bi şekilde alabilirsiniz.

Bütçem standart kola yetiyor. 4D'yi almak için bütçeyi zorlamam gerekiyor. Hocam peki fabric kumaşın renginde bu 2'si arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

Geçen hafta ürünü satın aldım. İncelemeye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Son düzenleme:

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…