Zio Venom vs xDrive Akdeniz

Bütçe
3.000 +-
Dün elime ulaştı kargo. Ama ben direkt Zio'nun üretim yapılan il ilçesinde hatta mahallesinde oturuyorum. Yarasa mekanizma olarak sipariş etmiştim ve gidip denemiştim de. Maalesef sol taraftaki kolu mekanizmanın kilidini açmıyor. WhatsApp üzerinden hem yazılı hem görüntülü arayarak ilettim sorunu. Bugün gün içerisinde gelip alıp götürüp sorunu tespit edip tamir edip geri getireceklerini söylediler.

10Nisanda sipariş verdim bende ses soluk yok henüz 7-10gün arasında kargoya verileceği söylendi. Kolçakların pek de iyi olmadığını okudum sizin gözleminiz nedir?

10Nisanda sipariş verdim bende ses soluk yok henüz 7-10gün arasında kargoya verileceği söylendi. Kolçakların pek de iyi olmadığını okudum sizin gözleminiz nedir?
Bugün gün içerisinde alınıp 1-2 saat içerisinde geri getirildi. Mekanizmam komple değişmiş. Rocking chair özelliği çalışıyor artık. 2 Gündür kullanıyorum ve Evet kolçaklar beklediğim kadar iyi değil. Fırsatım olsa ekstra 4d kolçak almayı iptal ederdim.

Bugün gün içerisinde alınıp 1-2 saat içerisinde geri getirildi. Mekanizmam komple değişmiş. Rocking chair özelliği çalışıyor artık. 2 gündür kullanıyorum ve evet kolçaklar beklediğim kadar iyi değil. Fırsatım olsa ekstra 4D kolçak almayı iptal ederdim.

Diğer markalara göre zio modelinin oturma kısmının sert olduğunu okumuştum uzun kullanımda ağrı gibi bir durum oldu mu?
Bugün gün içerisinde alınıp 1-2 saat içerisinde geri getirildi. Mekanizmam komple değişmiş. Rocking chair özelliği çalışıyor artık. 2 gündür kullanıyorum ve evet kolçaklar beklediğim kadar iyi değil. Fırsatım olsa ekstra 4D kolçak almayı iptal ederdim.

Memnun musunuz herhangi bir şikayetiniz var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı