Ziraat ATM paramı yuttu

Zraynnn

Centipat
Daha fazla  
Ziraat ATM'sine cuma günü 150 TL yatırırken bir hata verdi ve paranıza alıkonuldu dedi. Ben de müşteri hizmetlerine baglanmaya calıştım ve müşteri no falan istediler. Ziraat Bankası'na gitsem anlatsam olayı paramı geri alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ziraat ATM'sine cuma günü 150 TL yatırırken bir hata verdi ve paranıza alıkonuldu dedi. Ben de müşteri hizmetlerine baglanmaya calıştım ve müşteri no falan istediler. Ziraat Bankası'na gitsem anlatsam olayı paramı geri alabilir miyim?
Ben 50 kuruşu bile almıştım hocam bence peşine düşün başarıya ulaşırsınız.

Bankamatiklerin kenar üstünde ki kameraların 7/24 kayıtta olması gerekir. Bankaya gidip durumu anlatırsanız yardımcı olurlar

Bankaya gitmene bile gerek yok, ATM'lerin yanında kodu olur veya hangi il/ilçedeysen arayıp adresini söyle kontrol ettikten sonra hesabına yatırırlar zaten.

Müşteri hizmetlerini arayıp il/ilçe, atm kodunu, saati ve sorununuzu söylediğiniz zaman genelde 2-3 iş gün içinde geri yatırıyorlar.

Geri
Yukarı