Çözüldü Ziraat Bankası Bankkart Steam oyun satın alma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
İlk defa Steam'dan oyun satın alacağım. Benim kartım Ziraa bankasının Bankkart (Visa) olanı, ama bu ödeme yöntemlerinden hangisini seçeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Visayı seçtim karttaki bilgileri doğru yazdım ama kabul etmiyor.
En son Ziraat Bankası Steam'den satın alım işlemlerini kısıtlamıştı, almak isteyenler müşteri hizmetlerine başvurup açtırıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Hala geçerli demek ki.

Müşteri hizmetlerini arayın, yardımcı olurlar.
Anladım peki fatura adresi soruyor yaşadığım mahalleyi veya yeri mi yazacağım.
O faturalandırma için yasal gerekçeden ibaret. Rastgele bir şeyler sallayabilirsiniz.
İsterseniz de gerçek adresinizi yazın, fark etmez.

Visa'yı seçin. BoaCompra olanı seçerseniz iade durumunda paranız sadece Steam Cüzdan'a yatırılıyor diye biliyorum.
BoaCompra aracı gibi bir şey. BoaCompra'ya parayı yatırıyorsun, oradan Steam'e gidiyor. Steam'den alışveriş yapamadığınız kartınız varsa veya hiç kartınız yoksa bu çözümü kullanabiliyorsun.

Visayı seçtim karttaki bilgileri doğru yazdım ama kabul etmiyor.
En son Ziraat Bankası Steam'den satın alım işlemlerini kısıtlamıştı, almak isteyenler müşteri hizmetlerine başvurup açtırıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Hala geçerli demek ki.

Müşteri hizmetlerini arayın, yardımcı olurlar.

Çözüm

Geri
Yukarı