Ziraat Bankası Harçlık Avansı Nakite Çevirmek

GökUzay

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam. Daha önceden Tosla ve fastPay üzerinden yapıyorduk ama sağ olsun Devletimiz ve Ziraat Bankası, öğrenci nakit kullanamasın diye bu uygulamaları engellemiş. Başka bir uygulama bilen var mı? Çok ihtiyacım var acilen nakte çevirmem lazım.

İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu yönteme bir bakabilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu yöntemin tam olarak neyine bakacağız? Zaten konuda belirtilmiş fastpay üzerinden yapılamadığı, fixlendiği. Ayrıca atılan linkteki post 2 yıl önce atılmış neden bunu attınız çözüm olarak mantığını anlayamadım.

Bu yöntemin tam olarak neyine bakacağız? Zaten konuda belirtilmiş fastpay üzerinden yapılamadığı, fixlendiği. Ayrıca atılan linkteki post 2 yıl önce atılmış neden bunu attınız çözüm olarak mantığını anlayamadım.
Arkadaş aşağıdaki n11 yöntemini kullansın diye attım. Ziraat öğrenci kartı ile ürün al-iade et yöntemiyle avansı nakite çeviren çok kişi varmış.

FastPay'den sonra N11'i kullanıyordum ama 2 gündür deniyorum harçlık avans tekrar harçlık avans olarak hesaba geçiyor çözüm bulabilen varsa çok iyi olur.

Arkadaşlar herhangi bir yol bulan olmadı mı? Çok ihtiyacımız varkullanamıyorumz ?
Obilet firmasından bilet alıp iptal edin. Bu bilgiden tam emin değilim fakat bazı firmalar (Kamilkoç vb.) parayı anında iade ediyorken bazıları (Metro Turizm) 2 hafta sonra falan iade ediyormuş bilginize.
Bileti ileri tarihli almayı unutmayın bu arada yoksa iptal edemezsiniz paranız yanar.

Geri
Yukarı