Ziraat Bankası Harçlık Avansı Nakite Çevirmek

Biraz komisyonu oluyor fakat İtemsatış GameSatış gibi sitelere bakiye yükleyip arkadaşınızın yüklediği ilanı satın alarak satıcının bakiyesindeki parayı nakit olarak çekebilirsiniz. Ben bunu yapıyorum genel olarak fakat komisyonsuz bir yöntem arayışındayım şu an.

Biraz komisyonu oluyor fakat İtemsatış GameSatış gibi sitelere bakiye yükleyip arkadaşınızın yüklediği ilanı satın alarak satıcının bakiyesindeki parayı nakit olarak çekebilirsiniz. Ben bunu yapıyorum genel olarak fakat komisyonsuz bir yöntem arayışındayım şu an.
GameSatış %3 kesiyordu değil mi?

oBilet firmasından bilet alıp iptal edin. Bu bilgiden tam emin değilim fakat bazı firmalar (kamilkoç vb.) Parayı anında iade ediyorken bazıları (metro turizm) 2 hafta sonra falan iade ediyormuş bilginize.
Bileti ileri tarihli almayı unutmayın bu arada yoksa iptal edemezsiniz paranız yanar.

Kesinlikle tavsiye etmem bir sefer denedim 14 gün bekletildim ve en başından sonuna kadar müşteri temsilcilerine bağlanıp hızlandırmaya çalışmama rağmen.

Moneypay'e yükleyerek ordan da naysa yükleyerek daha sonra tekrar banka hesabınıza çekerek nakite dönüştürebilirsiniz.

Moneypay'e yükleyerek ordan da naysa yükleyerek daha sonra tekrar banka hesabınıza çekerek nakite dönüştürebilirsiniz.
Moneypay'e aylık yükleme limiti 1.000TL, maksimum 1.000TL dönüştürebilirsiniz ve hata verebilir hata verirse tekrar deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı