Ziraat Bankası hesap açma

Fearlass

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Ziraat hesabı açtırmak istedim internetten başvurdum anında hesap aç yazıyordu, oraya başvurdum. Daha sonra beni Ziraat Bankası'ndan aradılar sözleşme evinize kadar gelecek onu imza atacaksınız diye. Ben yanlış bir şey yapmadım değil mi? Ziraat Katılım Bankası yazıyordu askerliğin yaklaştığı için hesap açtırmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Ziraat hesabı açtırmak istedim internetten başvurdum anında hesap aç yazıyordu, oraya başvurdum. Daha sonra beni Ziraat Bankası'ndan aradılar sözleşme evinize kadar gelecek onu imza atacaksınız diye. Ben yanlış bir şey yapmadım değil mi? Ziraat Katılım Bankası yazıyordu askerliğin yaklaştığı için hesap açtırmak istedim.
Yanlış birşey yapmamıssın. Sorun olmaz.

Banka kartı mı? actiricaksin

Askerde ayrı hesap açılacak zaten hatta sen gitmeden askeriye hesabını açıyor ilk gününde de kartını veriyor
2017 Eylül Ayı' nda askere gittim. Hesap açılmış ama banka kartımı banka şubesine gidip kendim almıştım. Bazen toplu ve sivil olarak askerleri götürüp, hesap kartlarını almaları sağlanıyor. Şimdiden o kartı almanız daha faydalı.

kardeş kendini boşa yormuşun. askerliğin ilk günü msb hesabını senin adına açar ve bankamatik kartını verir. yorma kendini. ayrıca ziraat katılım ve ziraat bankası ayrıdır.

2017 Eylül Ayı' nda askere gittim. Hesap açılmış ama banka kartımı banka şubesine gidip kendim almıştım. Bazen toplu ve sivil olarak askerleri götürüp, hesap kartlarını almaları sağlanıyor. Şimdiden o kartı almanız daha faydalı.

Arkadaş kendi kart başvurusu yapmış askeriyenin kartı ayrı olur acemi birliğine gitmeden hesabı açılmış ve kartı birlikte olur gittiğinde ilk günde kartını verirler. Fakat usta birliğine gittiği zaman bağlı bulduğu askeri birlik farklı banka ile çalışıyor olabilir o yüzden yeniden kart çıkartırlar ona da maaşı yatar.
kardeş kendini boşa yormuşun. askerliğin ilk günü msb hesabını senin adına açar ve bankamatik kartını verir. yorma kendini. ayrıca ziraat katılım ve ziraat bankası ayrıdır.

Ziraat katılımda hesap açmak için yüklü miktarda nakit olması lazım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı