Ziraat Combo Banka Kartı Sorunu

Afur

Hectopat
Arkadaşlar Ziraat Combo Gold kredi kartım bulunmakta. Biliyorsunuz ki bu kartlar hem kredi hem banka kartı. Kredi kartı kısmında hiç bir sıkıntı yok. Lakin banka kartına para vs herhangi bir işlem yapamıyorum. Hesap bağlayın vs demekte. Ama ben hesap bağlamak istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Hesap bağlayın vs demekte.
Nerede? Resim!

Bankkart
Hesap bağlama başlıklarına tıklayıp bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bankanızı arayabilirsiniz
Birden fazla vadesiz hesabınız varsa bununla ilgili yine bankanız ile görüşmeniz gerekiyor.

Nerede? Resim!

Bankkart
Hesap bağlama başlıklarına tıklayıp bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bankanızı arayabilirsiniz
Birden fazla vadesiz hesabınız varsa bununla ilgili yine bankanız ile görüşmeniz gerekiyor.
Hesabın olmadan para aktaramazsın, çekemezsin veya yatıramazsın. Hesap oluşturman gerekmekte.
O zaman birde şöyle anlatayım, hesabımı karta bağlamaya çalışıyorum lakin hata verip işleminiz gerçekleştirilemedi hatası veriyor. Bunun nedini nedir?

O zaman birde şöyle anlatayım, hesabımı karta bağlamaya çalışıyorum lakin hata verip işleminiz gerçekleştirilemedi hatası veriyor. Bunun nedini nedir?
Konu başında bağlamak istemediğini sonrasında kartı hesaba bağlamak istediğini söylüyorsunuz. Bu söyledikleriniz birbirini tutmuyor, her iki türlü de yukarıda dediğim gibi müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Hata veriyorsa tarayıcı değiştirmeyi deneyin. Devam ediyorsa yanlış yaptığınız bir durum vardır müşteri hizmetlerinden halledebileceğiniz bir durum olabilir.

Aktif hesap için şubeye gidip vadesiz hesap açıcaksın. Sonra içine attığın kadar para ile banka kartıyla alışveriş yapabilirsin. Açık hesap görünebilir ama onu kullanamazsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı