Ziraat Combo kart CVV kodu nerede?

Vito Skaletta

Hectopat
Yer
Türkiye
Mobil işlemlere girerken yanlışlık yapmamama rağmen şifremi unuttum kısmından bilgileri yenilememi istedi. İkinci aşamaya geldiğimde CVV numarası girmemi istedi lakin kartımın arkasında CVV yok biri banka biri kredi için 2 farklı CVC2 kodu var.

Bankaya uğramadan çözmemin yolu yok mu?

Mobil işlemlere girerken yanlışlık yapmamama rağmen şifremi unuttum kısmından bilgileri yenilememi istedi. İkinci aşamaya geldiğimde CVV numarası girmemi istedi lakin kartımın arkasında CVV yok biri banka biri kredi için 2 farklı CVC2 kodu var.

Bankaya uğramadan çözmemin yolu yok mu?
Kredi kartı ilk olandır diye biliyorum.

Kartınızın arkasındaki kodu yazacaksanız. Eğer kartınızın ön yüzündeki 16 haneyi girdiyseniz Banka kartı için olan kodu, arka tarafındaki 16 haneyi girdiyseniz Kredi kartı için olan kodu yazmanız gerekiyor.

Mobil işlemde hangisi ile giriş yapıyorsanızönceden onu kullanın zaten arkasında banka ve kredi diye ayrımışlar cvv güvenlik kodu yani. Örneğin siz mobile giriş yaparken banka kart numarası olmuyorsa diğeri yani kredi kartı ile deneyin. 2'sinden biri olacaktır mutlaka.
card-back.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı