Ziraat kart ile ödeme yapılmıyor

Emre_2000

Hectopat
Para alıp atabiliyorum ama Amazon'dan bir şey almaya calistigimda para çekmiyor. 2 gün önce de Nays karta para atmaya calistigimda attırmamisti o zamandan beri böyle.

Müşteri temsilcisine bağlanmaya çalışıyorum ama asistanı çok kötü sorunu anlatamıyorum ki bağlanayim. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Para alıp atabiliyorum ama Amazon'dan bir şey almaya calistigimda para çekmiyor. 2 gün önce de Nays karta para atmaya calistigimda attırmamisti o zamandan beri böyle.

Müşteri temsilcisine bağlanmaya çalışıyorum ama asistanı çok kötü sorunu anlatamıyorum ki bağlanayim. Ne yapacağım?
Birşey satın almak ile para transferi arasında farklılıklar bulunmakta. Tahminimce hesabınız bloke olmuş. Müşteri hizmetlerini arayın ya da en yakın Ziraat Bankası şubesine gidip- destek alın.

Kartınızın internet ödemelerine açık olduğundan emin misiniz? Değilse uygulama üzerinden açmanız gerekiyor.
Tabi ki uzun zamandır kullanıyordum.

Şubeye git, hat değişimi falan mı yaptın bloke olmuştur kart.
Sanal karta 800tl atıp onu nays'e atmaya çalıştım ondan sonra böyle oldu. Açılma sürecinde bir sorun olur mu?

Ziraat'te telesekretere sürekli olarak müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum deyin 3~5 denemeden sonra bağlayacaktır sizi.
Teşekkürler iki saat cebellesip pes etmiştim bir daha denicem.

Birşey satın almak ile para transferi arasında farklılıklar bulunmakta. Tahminimce hesabınız bloke olmuş. Müşteri hizmetlerini arayın ya da en yakın Ziraat Bankası şubesine gidip- destek alın.
Bloke olmasının zararı olur mu?

Geri
Yukarı