Ziraat kredi kartı nasıl alınır?

formulaz

Hectopat
Daha fazla  
Geçen ret almıştım Ziraatden. Öğrenci limiti 2K olduğu için diğer 1K olan kartlarımı kapatırsam alabilir miyim? Ya da Öncelikle kredi kartı alabilmek için KMH mı başvurayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Limit, kredi kartı, kredi vs. gibi başvurularda ret yediğinde kredi puanın olumsuz etkileniyor aklında olsun. Amacın nedir? Tam olarak anlayamadım ben.

Hocam KMH nedir bilmiyorum,ancak Findeks'in ücretsiz olan hizmetini kullanıp kredi notunuza bakın ne kadar yüksekse kredi kartı almanız o kadar kesinleşir, kaç tane kredi kartınız vardı?
Kredili mevduat hesabı.

Bankkart Genç için kredi puanına bakılmaksızın başvuru yapabilirsin. Tabii öğrenciysen. Sana iki taraflı (banka kartı/kredi kartı) bir kart veriyorlar ve limiti sabit oluyor.
Bankkart genç kredi kartı özelliğini sanırım burs alamıyorken açtırılmıyor. Benim istediğim ziraat kk almak. Benim en beğendiğim banka olduğundan dolayı almak istiyorum.

Hocam KMH nedir bilmiyorum,ancak Findeks'in ücretsiz olan hizmetini kullanıp kredi notunuza bakın ne kadar yüksekse kredi kartı almanız o kadar kesinleşir, kaç tane kredi kartınız vardı?
3

Eski kredi kartlarını kapatmak sicil açısından sağlıklı olmayabilir. Uzman arkadaşlar daha iyi bilirler. Kart sayın fazla olduğundan şu durumda vermezler. Başka alternatiflere yönelmelisin.

Bankkart genç kredi kartı özelliğini sanırım burs alamıyorken açtırılmıyor. Benim istediğim ziraat kk almak. Benim en beğendiğim banka olduğundan dolayı almak istiyorum.

3
Beğendiğim derken hangi avantajlarından bahsediyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı