Ziraat kredi kartı nasıl alınır?

Eski kredi kartlarını kapatmak sicil açısından sağlıklı olmayabilir. Uzman arkadaşlar daha iyi bilirler. Kart sayın fazla olduğundan şu durumda vermezler. Başka alternatiflere yönelmelisin.

Beğendiğim derken hangi avantajlarından bahsediyorsun?
Avantaj olarak değilde daha çok arayüz ve kullanışlılık açısından bana güzel geliyor.

Kardeşim o bakış açısıyla bakma kredi kartlarına 😄Bendeki bonus kart sinema ve tiyatro biletlerinde %50, veteriner ve pet shop harcamalarında %10 indirim gibi avantajlar sunuyor. Ziraat kredi kartındaki faizsiz sonradan taksitlendirme seçeneği çok kullanışlı. Nasıl ve neye kullanacağın önemli.

Kardeşim o bakış açısıyla bakma kredi kartlarına 😄Bendeki bonus kart sinema ve tiyatro biletlerinde %50, veteriner ve pet shop harcamalarında %10 indirim gibi avantajlar sunuyor. Ziraat kredi kartındaki faizsiz sonradan taksitlendirme seçeneği çok kullanışlı. Nasıl ve neye kullanacağın önemli.
Bende paraf vardı okul vermişti ilk kk. Kartı kapatmadan önce paraf mobili bilmiyordum. Kartı kapattıktan sonra farkettim güzel kampanyalar olduğunu. Şimdi de kart vermiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı