Ziraat yeni banka kartı zarfı kaybedilirse ne olur?

one of a kind

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar geçen gün banka kartı çıkarttım aldığım gibi şifre değiştirmedim ve zarfı hemen cebime atmıştım bugün eve gelince cebime baktığım zaman zarfı bulamadım bu zarf üzerinde şifremi değiştirebilecek veya kartımdan işlem yapabilecek herhangi bir bilgi var mıdır? Bir sıkıntı oluşur mu adıma? Şifre değiştirmek için Ziraat Mobil'den giriş yapmaya çalıştım SMS ile kartın şifreyi öğrendikten sonra fakat giriş yapamadım. Son adımda hata verdi şimdi ATM'ye şifreyi değiştirmeye gidiyorum. Zarf ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim ilk kartım olduğundan bilmiyorum.

Merhaba arkadaşlar geçen gün banka kartı çıkarttım aldığım gibi şifre değiştirmedim ve zarfı hemen cebime atmıştım bugün eve gelince cebime baktığım zaman zarfı bulamadım bu zarf üzerinde şifremi değiştirebilecek veya kartımdan işlem yapabilecek herhangi bir bilgi var mıdır? Bir sıkıntı oluşur mu adıma? Şifre değiştirmek için Ziraat Mobil'den giriş yapmaya çalıştım SMS ile kartın şifreyi öğrendikten sonra fakat giriş yapamadım. Son adımda hata verdi şimdi ATM'ye şifreyi değiştirmeye gidiyorum. Zarf ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim ilk kartım olduğundan bilmiyorum.

Bence ziraat müşteri hizmetlerini arayın ve güvenlik bölümüne bağlanıp onlara durumu anlatın ne olup olamayacağı ile ilgili en iyi bilgiyi onlar size verir.

Bence ziraat müşteri hizmetlerini arayın ve güvenlik bölümüne bağlanıp onlara durumu anlatın ne olup olamayacağı ile ilgili en iyi bilgiyi onlar size verir.
Müşteri temsilcisi ile görüşmeye çalışıyorum fakat telesekreter sistemleri oldukça kötü hiçbir şekilde derdimi anlatamıyorum veya temsilciye yönlendirmiyor.

Müşteri temsilcisi ile görüşmeye çalışıyorum fakat telesekreter sistemleri oldukça kötü hiçbir şekilde derdimi anlatamıyorum veya temsilciye yönlendirmiyor.

İnternette şöyle bir şeyler buldum, bir deneyin isterseniz.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız, aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz.

• İlk olarak Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan "0850 220 00 00" numarasını arayın.
  • Sizden istenildiğinde T.C. Kimlik numaranızı tuşlayın.
  • Sonrasında karşınıza çıkan menüde "1" tuşlaması yapın.
  • Daha sonra ise gelecek menüde "7" tuşuna sonrasında ise "0" tuşunu tuşlayın. Kısa zaman içerisinde eğer sıra yoksa direkt Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasına bağlanabilirsiniz.

Müşteri temsilcisi ile iletişime geçtim arkadaşlar zarfı kaybetmenin bir sıkıntı doğurmayacağını söylediler. Ziraat Mobil’e kayıt yapamamamın sebebi ise kart tanımlandıktan 3 ay sonra bu işlemi yapabiliyormuşuz. Bu yüzden şifre değişimi ancak ATM üzerinden olabiliyor anladığım kadarıyla. Ben ATM üzerinden şifremi değiştirdim.

Geri
Yukarı