Ziya Gökalp

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pamukoglu irkcidir. Tum kitaplarjni okudum ve malum irklara nefreti var.

Abi bari sen yapma, Paşam pkakalılara ırk olarak bakıyor ve ırkçı diyor, Kürtlerle bir sıkıntısı yok pkakayı desteklemedikçe.

Pardon Dağ Türküydü.

Bak sana cevabı ben değil Irkçı arkadaşımız veriyor.

Bence sen de Irkçı değilsen tercihlerini bir sorgula.

Dağ Türkü dediğimiz insanlar Avşarlar, Avşar Türkleri. Ne yazık ki onların da çoğu Kürtçe konuşa konuşa Kürtleşmiş.

HEPAR ırkçı değildir! Paşam pkakalılara ırk olarak bakıyor ve ırkçı diyor, Kürtlerle bir sıkıntısı yok pkakayı desteklemedikçe.

Irkçı değilim ve bu vatanı seviyorum, vatanseverim. Ben hiçbir hedepeliye hedepeyi bırak onlar ırkçı demiyorsam sen de bana hele ırkçı olmadı halde HEPAR'a ırkçı diyorsan, benim gibi ırkçı olmayanları da soğutursunuz. hedepe parti değildir, pkakanın meclise girmiş halidir. hedepe oy veren vatandaşlarımız Kürt, Laz, Çerkes, ne olursa olsun, ya kandırılmıştır ya silah zoruyla veriyordur ya da cahil kalmıştır, bunların dışında oy veren pkakalıdır. Nedenini de şöyle açıklayayım, akepeli değilim, devletin yaptığı baraj inşaatını durdurmaya çalışan, yolları inşaat makinesiyle bozan, Kürtleri Kürtlerden haraç kesen pkkalılardan koruyan askere ateş eden hiçbir insan "Ben Kürtlerin koruyucusuyum, onlar için iş yapıyorum, onlar için savaşıyorum" diye yalan söyleyemez!

Biz okumadigimiz bilmedigimiz fikirlere yorum yapmayiz sizin gibi. Sen de bizim davamizi biliyorum desen de yanlislarin var. Burada yazilanlari al oku sonra gel. Turk olmadigina gore okumana gerek yok aslinda.

Ata kulturun yok ise hic bir fikri benimseme.

40 fırın bile az gelir size. Lider kültürü hakkında sadece Sosyalistler değil bir sürü farklı görüşlerdeki insanların eleştirilerini de okumadınız. ''Ata kulturun yok ise hic bir fikri benimseme.'' Atsızın kitabını okumaya gerek var mı bilmiyorum ama şu vasiyet yeterli.

Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.
Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.
Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır.
Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içerideki düşmanlarımızdır.
Bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.
Tanrı yardımcın olsun.

Oğlu bu arada Sosyalist oldu Atsız'ın. :D

Atsizin karisin, 2 kusak oncesi dedesi Ingiliz ile evlenmisti. Oglu da evvelinden komunistti. Bunu bilmemeniz yazik.
Evet dogru degil mi? Yahudilerden kime dost olumus? Okuduguna sevindim ama biraz daha oku.

Herkes bir fikri benimser. Hangisi yakin ise o...
Videolarini izle oglunun, asalak oldugu asikar. :)

Abi bari sen yapma, Paşam pkakalılara ırk olarak bakıyor ve ırkçı diyor, Kürtlerle bir sıkıntısı yok pkakayı desteklemedikçe.

Dağ Türkü dediğimiz insanlar Avşarlar, Avşar Türkleri. Ne yazık ki onların da çoğu Kürtçe konuşa konuşa Kürtleşmiş.

HEPAR ırkçı değildir! Paşam pkakalılara ırk olarak bakıyor ve ırkçı diyor, Kürtlerle bir sıkıntısı yok pkakayı desteklemedikçe.

Irkçı değilim ve bu vatanı seviyorum, vatanseverim. Ben hiçbir hedepeliye hedepeyi bırak onlar ırkçı demiyorsam sen de bana hele ırkçı olmadı halde HEPAR'a ırkçı diyorsan, benim gibi ırkçı olmayanları da soğutursunuz. hedepe parti değildir, pkakanın meclise girmiş halidir. hedepe oy veren vatandaşlarımız Kürt, Laz, Çerkes, ne olursa olsun, ya kandırılmıştır ya silah zoruyla veriyordur ya da cahil kalmıştır, bunların dışında oy veren pkakalıdır. Nedenini de şöyle açıklayayım, akepeli değilim, devletin yaptığı baraj inşaatını durdurmaya çalışan, yolları inşaat makinesiyle bozan, Kürtleri Kürtlerden haraç kesen pkkalılardan koruyan askere ateş eden hiçbir insan "Ben Kürtlerin koruyucusuyum, onlar için iş yapıyorum, onlar için savaşıyorum" diye yalan söyleyemez!

Şiddeti asla savunmuyorum ama PKK'dan nefret ediyorsan bile neden kurulduğunu, niçin insanların katıldığını anla. Dağa çıkanların ömrü 3-5 yıl anca. Yani insanlar ölümü göze ala ala çıkıyor. Burada yazan ırkçılardan bile daha kötüleri yıllardır bölgede neler yaptı. Buradakiler anca yazar. O insanlar Diyarbakır Cezaevi'ndeydi mesela. Bu arada @Barış Günay Diyarbakır Cezaevi'nde insanlara işkenceler yapan bir insanın sözünü imzaya koymuş. Bu da sana bir şeyler anlatır. PKK'nın bitmesi buradaki Irkçıların işine gelmez. O zaman yanında hiçbir genç bulamazlar yada o zaman kendilerine farklı bir hedef bulurlar. HDP konusunu da sonra yazarız.

Avşar Türkleri konusunda da birçok şey yazardım da sıkıldım ama yaklaşımın yanlış.

Evet koyarim. Oyle bir asker daha bulunmaz. Onlar bitebilir fakat malum irklar bitmez. Davam ilelebet surecek. :)

Buradakiler anca yazar dedin yine, onceki mesajlarda cevabimi verdim. Klasik kafa... Anlamiyor ki :D

Neyse, sen cik sokaklara bagir. Tek yol o bu diye. Daha fazla konusursak uzaklastiralacagiz. Bir gun konu ac beni etiketle. O konu icinde konusalim.

Üç beş kişi oturup bir Kültür Evi mi ne açmışsınız. Benim kast ettiğim şiddet idi. Yoksa Diyarbakır orda Hakkari orda git kendi örgütünü kur malum ırk ile savaş. Bende sıkıldım açıkçası.

Bu arada kültür evi açmak iyi. Devam böyle, ancak böyle düzelirsiniz.

Savas cikaralim. Boyle bir melez basimizda iken cok cikaririz degil mi?
Biz Urfada hallediyoruz boylelerini. Sen canini sıkma. :)

Ben sıkılmadim. Bu paylasim altinda anlatamiyorum. Actigim konu ile alakasiz. Ayrica okudugunu anlamiyorsun. Neyse hayirlisi. Iyi geceler :)

Savaş çıkar demedim yoksa yok yere Anadolu'dan gençler ölmesin. Siz örgütünüzü kurun ölürseniz doğal seleksiyon. :D Şakaydı kimse ölmesin tabii ki. Seni kazanabilir miyiz bilemiyorum ama American History X filmini bir izle istersen. İyi geceler.

Olursem bos bosa olmemis olurum. Biz boyle gorduk. :)

Anadoluda delikanli gencler yetisir. O yonden merakin olmasin. Savas ozgurluk istemeye benzemez.

Kardeşim, hedepe konusunda cevap, yazsaydın diyecektim ki: "Ulan sonunda harbiden adam gibi bir insana denk geldik hedepeyi savunan" ama yok, cevap vermekten kaçtın, o kadar mesaja cevap ver hedepeye dediğime cevap verme, açıkçası kaçamadıysan da diyeceğim şey aynı, keşke cevap verseydin, hoş pkakalı nın neresi savunulacak...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı