Ziya Selçuk istifa mi etti?

Sözcü gazetesi editörü: Ziya Selçuk'un istifa ettiği ve istifanın kabul edilerek kesinleştiği bilgisi geldi.

İddialar bu yönde. Twitter'da #1 şu an. Gündem değiştirme çabası olabilir. Ancak zararın neresinden dönersek kardır.

Mutlu haber erken geldi :)

Ziya Selçuk gide başkası gelir yine parayı veren düdüğü çalar şekilde işleyen eğitim sistemi devam eder önemli olan eğitim sistemini değiştirmektir yetkili kişiyi değil.

Bu ülke Süleyman Soylu'nun bir tuhaf istifa etme çabasını görmüştü. Berat Albayrak mevzusunu da unutmadık. AKP hükümetinde görevinizden "istifa etmezsiniz". RTE bazı şeylere karar verir ve uygulanır. Araba 100 km hızla giderken atlayamamak gibi. O sağa çekip inmenize izin verirse istediğiniz olur.

Bu iyi bir haber değil. Eğer ki böylesine önemli bir haber ülkenin her yeri cayır cayır yanarken kulislere düşüyorsa bilin ki Ziya istifa etmedi. İstifa ettirildi. Yakında ülkede çok büyük olayların olacağına inanıyorum. Ülkede uzun zamandır süregelen derin bir sessizlik var. Erdoğan uzun zamandır üzerine gelen baskılara cevap vermiyor. Açıkcası bu durum aşırı korkutucu. Ya gerçekten Erdoğan bile pes etti ya da çok pis oyunlar dönecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı