Ziya Selçuk istifa mi etti?

Bu iyi bir haber değil. Eğer ki böylesine önemli bir haber ülkenin her yeri cayır cayır yanarken kulislere düşüyorsa bilin ki Ziya istifa etmedi. İstifa ettirildi. Yakında ülkede çok büyük olayların olacağına inanıyorum. Ülkede uzun zamandır süregelen derin bir sessizlik var. Erdoğan uzun zamandır üzerine gelen baskılara cevap vermiyor. Açıkcası bu durum aşırı korkutucu. Ya gerçekten Erdoğan bile pes etti ya da çok pis oyunlar dönecek.
İnşallah ülke adına kötü şeyler olmaz.

Bu iyi bir haber değil. Eğer ki böylesine önemli bir haber ülkenin her yeri cayır cayır yanarken kulislere düşüyorsa bilin ki Ziya istifa etmedi. İstifa ettirildi. Yakında ülkede çok büyük olayların olacağına inanıyorum. Ülkede uzun zamandır süregelen derin bir sessizlik var. Erdoğan uzun zamandır üzerine gelen baskılara cevap vermiyor. Açıkcası bu durum aşırı korkutucu. Ya gerçekten Erdoğan bile pes etti ya da çok pis oyunlar dönecek.
Bende aynı şeyi düşünüyorum. 7-8 kişi görevden alındı. Kabine resetleniyor galiba.

Sedat Peker'in dedikleri doğru olabilir mi?
Karar gerçekse neden bu saatte alınsın ki?
Her zaman aynısı oluyor?

Bugün geç yayınlandı

Sedat peker ne demişti? Hiçbir videosunu izlemedim.

Videoda değil. Tweet'inde işte yakında çok kötü şeyler olacak. Falan falan bir şeyler demişti. Tweet'i arıyorum.
Tweet:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam size katılıyorum, eğitim için konuşursak bence eğitimle ilgili alınan kararlar sadece Ziya Selçuk'dan çıkmıyor diye düşünüyorum. Kararlar daha çok üst taraflardan geliyor gibi, Ziya Selçuk'un önceki yıllarda attığı tweetlere vs. bakarsak adamın eğitim konusunda bu tarz kararlar alması pek mantıklı gelmiyor. Ciddi anlamda ülkede her alanda bir sessizlik, tuhaflık söz konusu. Sanki bir yerlerde bir şeyler dönüyor, oluyor, planlanıyor gibi. Ülke genelinde, gündeminde olaylar yaşanıyor, biraz zaman geçtikten sonra sanki hiçbir şey yaşanmamış gibi olaylar kapatılıyor, gizleniyor, unutuluyor. İnşAllah her şey için hayırlısı olur, Allah büyük.

Son düzenleme:
Hocam size katılıyorum, eğitim için konuşursak bence eğitimle ilgili alınan kararlar sadece Ziya Selçuk'dan çıkmıyor diye düşünüyorum. Kararlar daha çok üst taraflardan geliyor gibi, Ziya Selçuk'un önceki yıllarda attığı tweetlere vs. bakarsak adamın eğitim konusunda bu tarz kararlar alması pek mantıklı gelmiyor. Ciddi anlamda ülkede her alanda bir tuhaflık söz konusu. İnşAllah hayırlısı olur.
Amin.

Hocam size katılıyorum, eğitim için konuşursak bence eğitimle ilgili alınan kararlar sadece Ziya Selçuk'dan çıkmıyor diye düşünüyorum. Kararlar daha çok üst taraflardan geliyor gibi, Ziya Selçuk'un önceki yıllarda attığı tweetlere vs. bakarsak adamın eğitim konusunda bu tarz kararlar alması pek mantıklı gelmiyor. Ciddi anlamda ülkede her alanda bir tuhaflık söz konusu. İnşAllah hayırlısı olur.
Üst emirlerin geldiğine ben de inanıyorum fakat hani ülkemizde bazı yerlere gelmek için göz boyalamalar yapılıyor örnekleri de fazlasıyla mevcut.
kriz aşamasında doğru yönetim yapılmadığı için çok göze çarptı sonucunda da günah keçisi oldu.

İnşallah ülke adına kötü şeyler olmaz.

Eğer düşündüğüm şey olursa ortada ülke bile kalmayacak. Bak sana bu ülkede neler planlandığını en başından anlatayım. Erdoğan zamanında Allah kitap naralarıyla geldiği bu yolda kasten hapse girmesiyle çok büyük ün kazanarak başa geldi. Amacı belliydi. Orta Doğu'da bir Amerikan-Rus kuklası. Yıllardır teröristlerle çok iyi mücadele ettiğimiz söyleniyor değil mi? Aslında gerçekler bambaşka. Rus uçağını düşürdüğümüzden beri hiçbir başarımız yok. Suriye'ye mehter marşıyla girdik ne oldu? Rus gözetimi altında devriyeler oluşturuldu. Libya'ya din kardeşlerimiz eski topraklarımız diyerek gittik ne oldu? Onlarca zaiyat verdik ve Ruslar askeri üs açtı. Azerbaycan bizim kardeşimizdir diyerek destek verdik ne oldu? Karabağın ortasında Rus askeri bölgesi oluşturuldu. Bize Patriot vermediler dedik biz özgür bir ülkeyiz istediğimizi alırız dedik S-400 aldık ne oldu? Hangarda çürümeye terk ettik. Şimdi de milyonlarca mülteci ülkemizde. Kürtler, suriyeliler, afganlar, milliyetçi türkler ve komünist türkler çok yakın bir zamanda çok kanlı bir savaşa girişecek. Yıllardır birbirimizden o kadar kutuplaştırılıyoruz ki artık sokakta insanlar birbirinin yüzüne bakmıyor. Ne saçmalıyorsun gece gece kafan yerinde değil diyorsunuz büyük ihtimalle biliyorum :D ama bunlar gerçekler. Erdoğan bu ülkeyi parçalamadan gitmeyecek. Her şeye hazır olun.

Geri
Yukarı