Ziya Selçuk istifa mı etti?

Sizin kafanızda öğrenci dostu: Okulları açmayacak, sınavları yapmayacak, üniversite sınavı kolay olacak, milletin vergisiyle herkese tablet, bilgisayar verecek.
Eğer sınava girenlerin yarısına yakını barajı geçemiyorsa o sınav sadece insanların cebini soymak içindir.

Sizi sınava başınıza silah dayayıp mı sokuyorlar? Zaten sınav öncesi deneme sınavına girdiysen az çok ne sonuç alacağın bellidir.
Ne? Sınava girme mi diyorsun yani? Deneme sınavıyla gerçek sınavın bir alakası olmuyor. Çok fazla değişken var.

Sizin kafanızda öğrenci dostu: Okulları açmayacak, sınavları yapmayacak, üniversite sınavı kolay olacak, milletin vergisiyle herkese tablet, bilgisayar verecek.
Sence derdimizin bu olduğunu mu düşünüyorsun? Bizi adam gibi dinleyecek, ezbere dayalı sistemi kaldıracak akademisyen lazım. İsterse haftanın 6 gününü okul yapsın yeter ki adam gibi eğitim alalım.

Ne alaka ? Sizin kafanızda heralde 50K vaka varken okul açılacak dostum, sen istiyorsan gidebilirsin 50K vaka varken senin beynin senin düşüncen. Herkese tablet, bilgisayar verilecek derken neyi kastediyorsun anlamadım ? Öğrenci olmayanlara neden tablet vs versinler, ihtiyacı olanlara versinler daha normal. Ve Üniversite kolay olacak diye bir öğrenci dostu görmedim. Hiç düşünmeden, saçma fikirler beyan etmeni de beğenmedim dostum :/
Sence derdimizin bu olduğunu mu düşünüyorsun? Bizi adam gibi dinleyecek, ezbere dayalı sistemi kaldıracak akademisyen lazım. İsterse haftanın 6 gününü okul yapsın yeter ki adam gibi eğitim alalım.
Sanırım o kişiye göre 50K vaka varken okullar açılmalı, bizi dinlememeli, ezbere dayalı bir sistem yapmalı kısaca işkence çektirmeli. Sanırım o kişi işkence çekmeye bayılıyor.

Son düzenleme:
Ne alaka ? Sizin kafanızda heralde 50K vaka varken okul açılacak dostum, sen istiyorsan gidebilirsin 50K vaka varken senin beynin senin düşüncen. Herkese tablet, bilgisayar verilecek derken neyi kastediyorsun anlamadım ? Öğrenci olmayanlara neden tablet vs versinler, ihtiyacı olanlara versinler daha normal. Ve Üniversite kolay olacak diye bir öğrenci dostu görmedim. Hiç düşünmeden, saçma fikirler beyan etmeni de beğenmedim dostum :/

Sanırım o kişiye göre 50K vaka varken okullar açılmalı, bizi dinlememeli, ezbere dayalı bir sistem yapmalı kısaca işkence çektirmeli. Sanırım o kişi işkence çekmeye bayılıyor.
Yok böyle olmayacak ben en iyisi Viyana'daki kuzenimle evleneyim.

Pinpon topu gibi gider geliriz o zaman. Niye değişsin sistem yav?
Eğer sınava girenlerin yarısına yakını barajı geçemiyorsa o sınav sadece insanların cebini soymak içindir.
Ülkenin yarısı çalışmamıştır.
Valla bir sen doğru söylüyorsun şu koca forumda.

İstifa etti.

Bir anda akıllara Finlandiya'da ki eğitim sistemi gelir, arkadaş niye bu kadar boş muhabbet yaptınız, ezberci sistem var daha doğrusu sistem yok, adam Türkçe öğretmeni olacak mesela matematik bilmesi gerekiyor, insana okulu sevdirmeleri lazım, diğer öğrenciler hayvan mı?
Ne olur onları da kazansalar sizin kafanızda onlar serseri, it, kopuk, benim kafamda da öyle fakat böyle olmayabilirdi, okulda da terbiye eğitimi yok, neyin ne olduğu öğretilmiyor, o çocuğun ailesi kötü diye o çocuk öyle oluyor, okulda da serseri muhamelesi zaten patlayıp gidiyor, şu LGS sınavında TYT sorusumu ne çıkmıştı, yanlış hatırlamıyorsam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı