Ziya Selçuk öğrencilerin %77'sinin sınav istediğini belirtti!

Daha bugün sınav olduk, herkes yan yana geziniyordu. Sosyal mesafe yok, bazı insanlar maske indirip konuşuyordu. Toplu taşımalar Allah'a emanet zaten. Sınav istesek ne olur istemesek n'olur? Sağlık kalmayacak ortada. Ziya Bey hala daha ilk ve ortaokullar için Temmuz'a kadar yüz yüze eğitimi planlıyormuş :D.

Bilmedikleri için kudurmaktan başka çözüm bulamıyorlar :) Bakan tek tek okul mu dolaşacak dezenfektan koymuşlar mı diye? Bakanlık önlemini alır önlemler okul tarafından idare edilir. Ama anlayamıyorlar bu kadar basit bir şeyi.
Aynen, o yüzden herkes birbirine sarılıyor. Güya önlemimizi aldık diyorlar ama ben önlem göremiyorum. Ama anlamıyorsunuz bu kadar basit bir şeyi.

Merak ettiğim şey şu, acaba sınav istemeyenlerin büyük çoğunluğu sağlıktan dolayı mı endişe duyuyor? Yoksa kendilerini hazır hissetmedikleri için mi sınav olmaktan korkuyor?

Aynen, o yüzden herkes birbirine sarılıyor. Güya önlemimizi aldık diyorlar ama ben önlem göremiyorum.

Sıkıntı burada kendin diyorsun. Bir noktadan sonra tüm seçenekler kişide bitiyor. Adam sosyal mesafe var diyor, gidip biriyle sarılıyorsan o senin ahmaklığın. Tek tek aranıza girip uzak durun mu diyecekler.

Yeni konular

Geri
Yukarı