Zlatan Galatasaray da mı?

Makaleler
6
Yer
Ankara
Daha fazla  
Biliyorsunuz ki ibrahimoviç transfer sezonu başladığından beri Galatasaray'a gelip gelmeyeceği konuşuluyor. Hamza Hoca dün ilgilenmiyoruz derken Başkan Dursun Özbek ise İbrahimoviç sorularına cevap vermedi. NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol ''Sayın Dursun Özbek cevap vermedi bu açıkca cevap, geliyor'' dedi. A Spor da ise Levent Tüzemen 15 Ağustos da sağlık kontrolünden geçecek derken İtalyan basını da 6 Ağustos da transfer bitecek demişti. Açıkçası ben gelmemesi tarafındayım zaten Galatasaray yönetimi acemi, Ünal Aysal'ın ekibi gibi değil, Ünal Aysal olsaydı İbra bitmişti. Maddi açıdan çok zor günler geçiriyor Galatasaray, yıllık 9.000.00€ gibi bir maliyeti var İbra'nın FFP nedeniyle transfer zor gözüküyor. Ben Galatasaray'ın bir Sağ Bek, Stoper, yedek Kaleci ve Melo giderse onun yerine agresif yabancı Defansif Orta Saha (Jose Rodriguez değil) alınması gerektiğini düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ibra her takımın rüyasını kurduğu bir oyuncu. PSG elden çıkarmak istese Galatasaray'dan önce bir çok klüp almak için sıraya girer. Galatasaray'a gelmesinin itimali bile yok bence.
Tabii dediklerim bu sene için geçerli, yaşlanınca belki de emeklilik için Galatasaray'ı bir ziyaret etmek ister :D.

Ibra her takımın rüyasını kurduğu bir oyuncu. PSG elden çıkarmak istese Galatasaray'dan önce bir çok klüp almak için sıraya girer. Galatasaray'a gelmesinin itimali bile yok bence.
Tabii dediklerim bu sene için geçerli, yaşlanınca belki de emeklilik için Galatasaray'ı bir ziyaret etmek ister :D.
Galatasaray Wesley Sneijder ' e talip olduğu zamanda böyle demişlerdi ama sonuç olarak Galatasaray gitti onu aldı .

Gelirse bonservis ve maaşını sponsorlar öder. Başka türlü maddi durumu yeterli olmaz Galatasaray'ın. Gelir mi bilemem fakat bir basın toplantısında gideceğim takım büyük sürpriz olacak dedi. Ya MLS ya da Galatasaray diye düşünüyorum. Gelir ama iyi oynar mı bilemiyorum. İstanbul'u gezer, parayı yer gider büyük ihtimalle.

Ben de %100 gelecek demiyorum zaten ihtiyacımız yok gelirse de hayır diyemeyiz. Evet sponsor çok önemli ama bonservis bedelini ve maaşını sponsorlar ödemez sadece para kaynağı oluşturur bir de oyuncuyu ikna eder :). Ben ilk olarak bir Sağ Bek alınması gerektiğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı