Zoccoshop vs Adeksstore HyperX Quadcast

Berk ync

Hectopat
Makaleler
2
Selamlar, başlıkta belirtmiş olduğum mikrofonu alacağım, Zoccoshop Trendyolda, Adeksstore ise N11'de satışta. Aralarında 50TL umursamadığım fiyat farkı var. HyperX'in sitesine girip alışveriş yapabileceğim siteler arasında Adeksstore'yi önermiş. Sanırım N11 üzerinden alacağım. Sizin görüşleriniz nelerdir?

Ben trendyol'u tercih ederdim açıkcası.Çok alışverişim oldu kolay iade seçeneği ile problemli ürünleri sorgusuz bir şekilde iade ettim.Birde gittigidiyor böyleydi, ürünü kargoladım, daha ürünümü kargolar kargolamaz kontrol etmeden para iadesi aldım.

İkisinden de alabilirsiniz hocam ama TY üzerinden sorun yaşamıştınız galiba ben N11 üzerinden almanızı öneririm.
Yorumlarda paketi açık geldi falan diye okudum biraz oraya takıldım da büyük ihtimal karalamak için yapılmıştır..
Ben trendyol'u tercih ederdim açıkcası.Çok alışverişim oldu kolay iade seçeneği ile problemli ürünleri sorgusuz bir şekilde iade ettim.Birde gittigidiyor böyleydi, ürünü kargoladım, daha ürünümü kargolar kargolamaz kontrol etmeden para iadesi aldım.
N11 e bi tık daha güvendim gibi ya.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı