Zoko marka fan alınmaz

Coosmanli

Hectopat
Daha fazla  
Zoko marka ice aldım ürün 2.saat sonra ARGB'leri yandı ve calısırken sesli calısıyor.
Aynı tip görüntü icin.
Amazon.com.tr
Bu ürünü aldım bu ürünler orta ayarda sesi iyi üst seviyede ses biraz geliyor ama orta ayarda devamlı kullanılabilir.

Ayrıca zoko marka fanın coklayıcısı gameforce ürünlerini de ARGB'lerini kısa devre yaptırdı simdi tekrar gameforce ARGB almak zorunda kaldım.

Zoko Marka'dan ürün almadan önce bir kez daha düsünülmesi gerektigini düsünüyorum.

Ekstra Olarak
Gameforce ürünleri güzel en azından bu fiyat klasmanında aydınlatması ve cfm degerleri kabul edilebilir seviyede rsateknoloji satıyor normalde bu ürünleri kullanıyordum fakat devamlı farklı fanları deneme pesinde oldugum icin farklı yerlerdende ticaretim oldu ve ticaretin karsılıgı 10 tane argb fanı yakmakla sonucladı zoko marka'dan dolayı

Son düzenleme:
Zoko marka ice aldım ürün 2.saat sonra ARGB'leri yandı ve calısırken sesli calısıyor.
Aynı tip görüntü icin.
Amazon.com.tr
Bu ürünü aldım bu ürünler orta ayarda sesi iyi üst seviyede ses biraz geliyor ama orta ayarda devamlı kullanılabilir.

Ayrıca zoko marka fanın coklayıcısı gameforce ürünlerini de ARGB'lerini kısa devre yaptırdı simdi tekrar gameforce ARGB almak zorunda kaldım.

Zoko Marka'dan ürün almadan önce bir kez daha düsünülmesi gerektigini düsünüyorum.

Size mi öyle geldi anlamadım 5 puan almış kullananlar memnun.

Markayı da ilk kez duydum.

Size mi öyle geldi anlamadım 5 puan almış kullananlar memnun.

Markayı da ilk kez duydum.
Türkiye de insanlar ürün çalışınca memnun olup, 5 yıldız veriyor zaten. Aynı fiyatta daha iyisi var mı diye araştırmıyor hiç.

Geri
Yukarı