Zoom Ekran Kaydı Bildirimi Gider mi?

Merhabalar dostlar. Özel bir kurs alıyorum ve kurs Online olarak Zoom üzerinden yapılıyor ancak kursu kaydetmek yasak. Ben de çakallık yapıp GeForce Experience ile kaydedeceğim ancak karşıya bildirim gider mi? Çünkü kurs kurallarında "kayıt almak yasaktır" ibaresi eşek kadar yazıyor. Eğer foyam ortaya çıkarsa kurstan atılırım ama tekrar izlemek için kaydetmek istiyorum. Acaba kaydetsem bildirim gider mi ya da ek bir programla koruma yapabiliyorlar mı? Şimdiden teşekkürler.

Eğer sizin ekran onlara paylaşılmıyorsa sizin bilgisayarınızda yaptığınız hiçbir işlem için karşıya bildirim gitmiyor diye biliyorum.

Eğer sizin ekran onlara paylaşılmıyorsa sizin bilgisayarınızda yaptığınız hiçbir işlem için karşıya bildirim gitmiyor diye biliyorum.
Hocam, Zoom üzerinden de kayıt almak var o yöntemi denerse karşı tarafa bildirim gider ama zoom dışında başka uygulama kullanırsa karşı tarafın haberi olmaz.

Hocam, Zoom üzerinden de kayıt almak var o yöntemi denerse karşı tarafa bildirim gider ama Zoom dışında başka uygulama kullanırsa karşı tarafın haberi olmaz.
Ben canlı ders dönemlerinde Bandicam ile birkaç kez kayıt almıştım. Hiç kimsenin haberi olmadı. 3. taraf bir programla alındığı sürece sorun olacağını sanmıyorum.

Ben windows+g kombinasyonundaki (xbox game bar) video kayıt kullandım ve 2 yıldır hiçbir sıkıntı çıkmadı.

Hocam, Zoom üzerinden de kayıt almak var o yöntemi denerse karşı tarafa bildirim gider ama zoom dışında başka uygulama kullanırsa karşı tarafın haberi olmaz.
Yok o özellik zaten kapalı muhtemelen ticari amaçla kapatıyorlar ama ben videoyu yaymak için veya ticari amaçla kaydetimicem tamamen kişisel yani bakalım technopat ailesine güveniyorum inşallah patlamayız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı