Zoom ekran kaydı yapma

Cemalimsi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Zoom üzerinden ders yapılıyor. Ben bu dersleri kayıt etmek istiyorum. Ama karşı taraf izin vermesi gerekiyor diyor. O nasıl olacak acaba? Karşı taraf izni nasıl verebilir?

Arkadaşlar, Zoom üzerinden ders yapılıyor. Ben bu dersleri kayıt etmek istiyorum. Ama karşı taraf izin vermesi gerekiyor diyor. O nasıl olacak acaba? Karşı taraf izni nasıl verebilir?
Öğretmeninizin ekran kaydı almanız için ayarlardan size yetki vermesi gerekiyor, ancak öyle Zoom üzerinden alabilirsiniz.

OBS gibi bir ekran kaydedici kullanabilirsin. Karşı tarafın ayarlardan izin vermesi lazımdı diye hatılıyorum.
Bende Zoom'dan canlı ders görüyorum Bandicam ekran kaydı alıyorum.
teşekkür ederim arkadaşlar. Lakin ben bandicam veya obs gibi programlarla uğraşmak istemiyorum.
Öğretmeninizin ekran kaydı almanız için ayarlardan size yetki vermesi gerekiyor, ancak öyle Zoom üzerinden alabilirsiniz.
İnternette rehber gibi video vs. aradım lakin bulamadım. Bildiginiz bir site veya video var mıydı?

Teşekkür ederim arkadaşlar. Lakin ben Bandicam veya OBS gibi programlarla uğraşmak istemiyorum.

İnternette rehber gibi video vs. aradım lakin bulamadım. Bildiginiz bir site veya video var mıydı?

Vallahi kayıt almak çok kolay yükle kur sonra kaydı başlat de ekran kaydı işin bitince durdur de bu kadar kolay.

Bandicam ücretli ama en fazla 10 dakika kayıt yapıyor diye biliyorum. Korsan kullanıma da izin verilmiyor virüs ve yasa dışı olması açısından. O yüzden OBS daha mantıklı geliyor.

Evet 10 dakika bitince uyarı geliyr uyarı ya tamam deyip yeniden başlatıyorum uyarı Premium içi en fazla 10 dk 10 dk den sonra baştan başlatıyorsunuz ne yapalım 9, sınıf öğrencisiyim sınavlar olacak mecburen uğraşıyorum.
Not: Bende OBS'de kayıt aldıksan sonra izliyorum siyah ekran ses var ama görüntü yok.

Geri
Yukarı