Zoom mikrofonu algılamıyor

usta4207

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, normalde sesim hocaya gidiyordu, join computer audio yapınca mikrofon da çalışıyordu fakat birden böyle oldu ve hem ben hocaları duyamıyorum hem de onlar beni duyamıyor. Bu, tek Zoom'da değil bütün mikrofonlu yerlerde oluyor. Mikrofon yok hatası veriyor.

1621583549048.png

1621583822577.png

1621583864437.png

Mikrofonum da var yani, bilgisayarı aldığımızda olan mikrofon.
Ben, işte ses değiştirici program yükledim. İlk hocalara sesim normal değil de bir tık aşağı seviyede gidiyordu şimdi o uygulamayı silince hiç gitmiyor hatta mikrofon yok diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soundpad Mi yüklediniz Arkadaşım soundpad yüklemişti yükledikten sonra beğenmeyip sildi sonra mikrofonu bozuldu yükleyince mikrofonu eski haline geldi yüksek ihtimalle yüklediğiniz program mikrofonun yazılımını bozdu.

Zoom'un kendi audio ayarlarından Giriş Cihazı ve Çıkış Cihazı seçtiniz mi? Seçmediyseniz aşağı da bıraktığım kısımdan seçip deneyin.
1621585890652.png

Ve diğer uygulamalarda da oluyor ise Mikrofon ayarlarınızdan şu tiki açın.
1621586065075.png

Merhaba arkadaşlar, normalde sesim hocaya gidiyordu, join Computer Audio yapınca mikrofon da çalışıyordu fakat birden böyle oldu ve hem ben hocaları duyamıyorum hem de onlar beni duyamıyor. Bu, tek Zoom'da değil bütün mikrofonlu yerlerde oluyor. Mikrofon yok hatası veriyor.

Eki Görüntüle 1033693

Eki Görüntüle 1033701

Eki Görüntüle 1033703

Mikrofonum da var yani, bilgisayarı aldığımızda olan mikrofon.
Ben, işte ses değiştirici program yükledim. İlk hocalara sesim normal değil de bir tık aşağı seviyede gidiyordu şimdi o uygulamayı silince hiç gitmiyor hatta mikrofon yok diyor.

Uygulamanın sürücüleri kalmış ve mikrofon hala o sürücülerle çalışıyor olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı